Reklama

Rak 2022-12

Zodiakalne Raki czeka ciężki miesiąc, nie będzie to zły czas, szczególnie jeśli chodzi o pracę. Problemem jednak mogą okazać się sprawy uczuciowe, szczególnie dla Raków będących w związkach.

Uczucia:

Ponieważ na niebie Raka będzie dominował Merkury i Mars, to będzie miał on dużo energii, ale też potrzeby walki. O ile w pracy może mu to wyjść na dobre, o tyle w związku sprawi wiele kłopotów. Rak będzie chciał mieć we wszystkim coś do powiedzenia, stanie się w tym czasie władczy i drażliwy. Może się nawet obrazić i nie odzywać. Takie zachowania nie będą sprzyjać miłosnej atmosferze, a partner Raka zostanie wystawiony na ciężką próbę charakteru. Na szczęście z pomocą Rakowi przyjdzie Wenus i pod koniec miesiąca, Rak poczuje przypływ uczuć i uda mu się naprawić sytuację w związku.

Reklama

Samotne Raki mają szansę kogoś zauroczyć i doprowadzić do tego, że świąt samotnie nie spędzą.

Kariera i finanse:

Rak będzie w grudniu zdecydowany, komunikatywny i bardzo operatywny. Jak rzadko kiedy, będzie mówił głośno o swoich pomysłach i przeforsuje je w pierwszym podejściu. W pracy Rak zaskoczy siłą, konsekwencją i determinacją. Wszystko to mu się opłaci, ponieważ zostanie dostrzeżony, a może nawet nagrodzony. Pieniędzy w tym miesiącu mu nie zabraknie, jednakże dla Raka nie jest to czas na wydawanie. Powinien on ostrożnie podchodzić to kwestii finansowych, bo może stracić.

Zdrowie:

Zdrowie Raka w bardzo dobrym stanie. Nie wydarzy się w życiu Raka nic, co będzie go w stanie zdrowotnie zatrzymać w domu. Dla niego to czas działania i dobrego samopoczucia.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy