Horoskop miesięczny
luty 2023

Luty będzie dość dobrym miesiącem, zarówno w uczuciach, jak i zawodowo, choć tu najłatwiej nie będzie. Na pewno pojawią się problemy do pokonania, ale Ryby mają wszelkie szanse, żeby sobie z tym poradzić.

Uczucia:

Relacja z partnerem będzie tym co sprawi, iż Ryby poczują że żyją, szczególnie w drugiej połowie miesiąca dzięki wpływowi Wenus w Rybach. Będzie to czas wypełniony szczerym uczuciem, poczuciem bezpieczeństwa i pewności o przyszłość związku. Za sprawą wpływu Neptuna, Ryby będą chciałby wprowadzić pewne zmiany w związku i spojrzą na swoją relację z innej perspektywy. To może być nowy rozdział dla Ryb w ich związku.

Samotne Ryby będą mogły poznać więcej niż jedną ciekawą osobę. Jest to dla nich korzystny czas na nowe relacje i związki, dlatego powinny go dobrze wykorzystać.

Kariera i finanse:

W pracy będzie dość nerwowo. Ryby będą miały dużo obowiązków, nie ze wszystkim zdążą na czas. Mogą być przemęczone, co z kolei skutkować będzie popełnieniem błędu. Na szczęście za sprawą wpływu Saturna i Plutona znajdą niestandardowe rozwiązanie trudnej sytuacji, w której się znajdą. Ryby muszą jednak uważać na komunikację z innymi, gdyż nie każdy będzie chętny do współpracy. Ryby muszą się spodziewać także dodatkowych wydatków związanych ze swoim domem, dlatego warto jest, aby miały dodatkowe środki.

Zdrowie:

W lutym Ryby nie będą narzekać na swoje zdrowie, a wpływ Słońca sprawi, iż będą miały dużo energii. Nie mogą jednak zapominać o tym, aby dać swojemu organizmowi czas na odpoczynek. Ryby biedą miały dużo na głowie i będą w ciągłym ruchu, dlatego tym bardziej nie mogą zapominać o potrzebach własnego organizmu.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa