Reklama

Reklama

Ryby 2020-11

Zodiakalne Ryby czeka dobry miesiąc, kiedy poczują się spełnione, szczęśliwe i będą uważały, że są dokładnie tam gdzie powinny być.

Uczucia:

Słońce w Strzelcu sprawi, iż Ryby będą czuły ich związek, jest prawdziwy i dokładnie taki o jakim marzyły. Na partnera będą patrzeć z miłością i czułością. Ich relacja będzie pełna harmonii i dobrej energii. Zodiakalne Ryby mogą nawet trochę wyolbrzymiać pozytywne cechy partnera i przesadzać w tym miesiącu z okazywaniem pozytywnych uczuć.

Samotne Ryby mają szansę na nową miłość i silne zauroczenie się w tym miesiącu. Dlatego nie powinny zapominać, że nikt nie jest idealny i każdy ma wady.

Reklama

Kariera:

Mars w Baranie sprawi, iż Ryby będą miały w sobie dużo entuzjazmu i chęci do działania. Mogą nawet podjąć się zadania, przed którym wcześniej w pracy uciekali. To będzie intensywny miesiąc, ale Ryby mają szanse wzmocnić swoją pozycję zawodową i będą mogły się wykazać. Zodiakalne Ryby rozważą także dość duży zakup, jednak w listopadzie jeszcze nie powinny się na niego decydować. To nie będzie dobry czas, na aż tak duże wydatki. Do sprawy powinny wrócić za kilka miesięcy. To także dobry czas na szukanie nowej pracy i zmiany środowiska zawodowego. Ryby zdecydowanie mogą w tym miesiącu wiele osiągnąć w swojej karierze, a nawet zupełnie zmienić jej bieg.

Zdrowie:

Zodiakalne Ryby muszą uważać, ponieważ przez swoje mocno emocjonalne podejście do swojego związku, zupełnie nie zwrócą uwagi na ogólnie osłabienie organizmu. To niestety, może się przełożyć na dość poważną chorobę i spędzeniu kilku dni na zwolnieniu chorobowym. To dobry czas na przyjmowanie suplementów wzmacniających organizm.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy