Reklama

Ryby 2022-12

Zodiakalne Ryby czeka dosyć dobry miesiąc, czeka je spokój, miła rodzinna atmosfera i dużo miłości. Problemem w tym miesiącu może okazać się samopoczucie, które nie będzie najlepsze.

Uczucia:

Wenus wraz z Merkurym sprawi, że Ryby będą w romantycznym nastroju, przez większość miesiąca. Ich związek będzie się rozwijał, kwitł, dzięki czemu obydwoje będą szczęśliwi i zadowolenie. Takie nastroje przełożą się na całą rodzinę, a także znajomych. To właśnie dzięki Rybom będą to niezapomniane święta. Tym bardziej, że Ryby po 21 grudnia będą wyjątkowo kreatywne i zapewnią najbliższym niespodzianki. W związku czeka je pełna harmonia, zrozumienie i bardzo dużo miłości.

Reklama

Samotne Ryby mają szansę znaleźć miłość tam, gdzie w ogóle jej się nie spodziewały, w osobie, którą znają, ale nie brały jej pod uwagę, a teraz może się to zmienić.

Kariera i finanse:

Ryby w tym miesiącu będą pracować wydajnie i bardzo szybko, ale też dobrze. Z jednej strony będą je gonić terminy i będą czuły nacisk przełożonych, czy klientów, ale finalnie uda im się wykonać więcej niż przez dwa wcześniejsze miesiące. Dużo nadrobią, ale będzie się z tym wiązać również dodatkowa gratyfikacja finansowa. Dlatego Ryby w tym miesiącu będą bardzo zadowolone, zarówno z pracy, jak i finansów.

Zdrowie:

Ryby w grudniu będą przede wszystkim przemęczone, przez co mogą być słabsze psychicznie. Jednakże fizycznie na swoje zdrowie nie będą miały powodów narzekać.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy