Skorpion 2020-11

Listopad może być bardzo dobrym miesiącem dla Skorpiona, o ile zastanowi się on nad swoim życiem i wyciągnie wnioski, z wcześniej popełnianych błędów.

Uczucia:

Mars w Baranie, a dodatkowo Słońce w Strzelcu sprawią, iż związek Skorpiona na nowo rozkwitnie. Zodiakalny Skorpion będzie miał wiele empatii w sobie, na swojego partnera spojrzy z innej nowej strony, co wpłynie pozytywnie na ich relację. Co prawda Skorpion będzie trochę za bardzo pobudzony, dlatego musi uważać, aby niepotrzebnie nie dać się ponieść negatywnym emocjom, ale poważnych kłótni w związku nie widać.

Samotne Skorpiony muszą natomiast uważać, gdyż ich zbyt entuzjastyczne podejście, może zostać odebrane jako nachalne, przez co same zamkną sobie szanse na bliższe poznanie ciekawej osoby.

Kariera:

Wenus w Wadze spowoduje, iż Skorpion podejdzie do swojej pracy bardzo analitycznie, poszuka nowych możliwości i rozwiązań, które mogą pomóc w rozwoju firmy. To przychylny czas na inwestowanie pieniędzy, zarówno w swój rozwój jak i sprzęt firmowy. Skorpion nie powinien też wahać się, aby zrobić coś nowego, tylko otworzyć się na kolejne możliwości zawodowe. Planety mu sprzyjają, dlatego powinien wykorzystać ten okres, a z czasem mu się to opłaci.

Zdrowie:

Skorpion nie będzie narzekał na swoje zdrowie w listopadzie. Energia nie będzie go opuszczać, dlatego drobne infekcje szybko zwalczy, bez potrzeby używania silnych leków. Skorpion musi tylko postarać się o wewnętrzną harmonię. Zbyt wiele pomysłów, może spowodować, iż nie będzie mógł spokojnie spać i stanie się rozdrażniany. Dlatego najlepiej będzie jak zodiakalny Skorpion w sprawach zawodowych wyłączy emocje.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas