Reklama

Skorpion 2022-12

Dla zodiakalnego Skorpiona grudzień będzie dosyć trudnym miesiącem. Zacznie się czas niepewny pod względem pracy i finansów, co może się przełożyć na relacje. Dlatego Skorpion powinien zachować spokój i wykorzystać wszystkie możliwości, jakie staną na jego drodze.

Uczucia:

W tym miesiącu związek zodiakalnego Skorpiona będzie przechodził kryzys. O ile pierwsza połowa miesiąca będzie dosyć dobra, a między partnerami będzie panował spokój i zrozumienie, o tyle w drugiej połowie, pojawią się kłótnie, pretensje i ogólne niezrozumienie. A wszystko przez Marsa i Plutona, planety te to sprawią, że Skorpion będzie przeżywał porażki w sferze zawodowej i wprawiać go to będzie w dużą złość, a wręcz wywoływać agresję.

Reklama

Samotne Skorpiony w ogóle nie będą nastawione na szukanie miłości, nie będą też na nią gotowe. Zdecydowanie powinny postawić na sprawdzonych przyjaciół, od których otrzymają wsparcie i pomoc, to nie czas na miłość.

Kariera i finanse:

Grudzień będzie ciężkim miesiącem dla Skorpiona. W tym właśnie czasie, wszystko, co mogłoby pójść nie tak, wydarzy się, wszystko co mogłoby się nie udać, nie uda się. Skorpion poważnie odczuje wydatki i może stanąć naprzeciw informacji o utracie pracy, nieprzedłużenia umowy, obniżce wynagrodzenia, albo braku premii. Natomiast te Skorpiony, które w tym czasie już będą bez pracy, będą miały problem ze znalezieniem dobrego i stabilnego zatrudnienia. Dlatego Skorpion powinien podjąć ważną decyzję i zdecydować się na zmianę pracy, nawet jeśli będzie ona na gorszych warunkach, ważne żeby była pewna i stabilna.

Zdrowie:

Samopoczucie Skorpiona w grudniu, nie będzie najlepsze i głównie chodzić tu będzie o jego psychikę. Czeka go bardzo dużo stresu, co bezpośrednio przełoży się na obniżenie odporności.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy