Reklama

Reklama

Lew 23 lipca - 23 sierpnia

Gwiazda

To karta, która daje nadzieję. Mówi o niezwykłych talentach i możliwościach. Pokazuje nam, że wszystko, co się wydarzy, będzie dla nas korzystne i dobre. Prowadzi nas prostą ścieżką do celu. Daje nadzieję na to, że wcześniejsze kłopoty po prostu od nas odejdą  i znajdą swoje pozytywne rozwiązanie. Mówi o dobrym czasie do osiągnięcia wszelakich sukcesów. Osoby spod znaku tej gwiazdy są utalentowane i bardzo lubiane przez swoje otoczenie.

Praca

W tym roku naprawdę możesz osiągnąć zamierzone cele. Zawsze starasz się niezwykle mocno, ale teraz nie będziesz musiał liczyć tylko na siebie. Owszem, trafisz na zajęcia, na zadania, które będą odpowiadały ci w stu procentach, ale również spotkasz na swojej drodze takie osoby, które pomogą ci w kryzysowych chwilach. Nie pobłądzisz w swoich decyzjach, bo będziesz prowadzony przez wyższe siły. Te osoby, które uprawiają wolny zawód, szczególnie z artystycznej dziedziny, będą bardzo zadowolone z kontaktów i wydarzeń. Kariera stanie przed wami otworem. Byle tylko nie zmarnować tego czasu. A lubisz przecież, drogi Lwie, błyszczeć i olśniewać otoczenie. Możesz liczyć na podwyżkę i awans a to dlatego, że będziesz potrafił zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Reklama

Miłość

To dla ciebie rok szczęśliwego rozwiązania. Pary, które do tej pory miały problemy z zajściem w ciążę, mogą się wkrótce bardzo mile zaskoczyć. Stare związki będą przeżywały swój renesans, a to z powodu dobrych pomysłów na wspólną aktywność. Wiele rzeczy was połączy a mniej będzie dzieliło. Nawet te relacje, które wcześniej w zasadzie wisiały na włosku, albo zostały zakończone, odnowią kontakt. Pewnie, ze w dużej mierze od was zależy, czy dalej wszystko między wami poukłada się pomyślnie, ale przynajmniej los da wam szansę porozmawiania i wyjaśnienia zaognionych sytuacji. Samotne osoby nie będą już dłużej same. Trafcie na kogoś, kto faktycznie bardzo mocno zawładnie waszym sercem. Spotkacie kogoś miłego, kto tak jak wy lubi wyzwania. Połączą was wspólne pasje i poglądy. Z tej znajomości naprawdę może wyjść coś ciekawego.  To dla ciebie bardzo dobry rok na wchodzenie w stałe relacje, na to, żeby myśleć o ślubie czy o wspólnym zamieszkaniu. Takie decyzje powinny dać ci zadowolenie na długie lata.

Zdrowie

W tym roku raczej nie odpoczniesz, więc przygotuj swój organizm na większy wysiłek. Walcz ze stresem, bo tylko on może ci zacząć nieco dokuczać. Jeżeli jednak zadbasz o odpowiednią ilość i jakość wypoczynku, to powinien być dla ciebie pod kątem zdrowotnym bardzo dobry czas. Unikaj niezdrowej żywności i skup się na wybieraniu dla siebie odpowiednich produktów. To da ci siłę i witalność, tak bardzo potrzebną w tym jakże intensywnym czasie. INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop roczny | Lew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje