Reklama

Reklama

Ryby 19 lutego - 20 marca

Kapłanka

Ta karta uosabia pierwiastek duchowy. Pokazuje moc kobiet, szeptunek, wiedźm. Mówi o zdobywaniu wiedzy na każdej płaszczyźnie. Pokazuje ogromny potencjał twojego wnętrza. Użycie tego potencjału może zagwarantować ci sukces. Związana jest z tajemnica i niewyjaśnionym. Przy tej karcie czasem nie trzeba szukać rozwiązań, tylko na te rozwiązania poczekać. Pokazuje ona niewyjaśnione i ukrywa to, co powinno zostać ukryte. Osoby spod znaku tej karty są empatyczne, potrafią pracować z energią. Działają na wielu poziomach, nie tylko tych widocznych dla oka.

Reklama

Praca

Na początku roku szykują się w pracy znacznie sukcesy. Z powodzeniem możesz wykorzystać ten okres. Ludzie będą ci wyjątkowo przychylni. Możesz liczyć na wsparcie współpracowników i podziw szefostwa. Szczególnie, że będziesz potrafił wykazać się specjalistyczna wiedzą i umiejętnościami. Pojawi się przy was okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Podejmuj wyzwania, bo wszystko to, co jest szkoleniem i dyplomem, nawet jeżeli z pozoru odstaje od twojej dziedziny zawodowej, może ci się bardzo przydać w przyszłości. Nawet jeżeli masz własny biznes, postaraj się zdobyć nowe kwalifikacje. Wychodź tez z inicjatywa nowych rozwiązań i inwestycji. One mogą zacząć procentować w przyszłości. Tym bardziej, że twoja intuicja cię nie zawiedzie. Co prawda w tym roku pieniądze nie spadną ci z nieba, ale będziesz się udoskonalał w ich zarabianiu. Osoby szukające pracy powinny wystrzegać się podpisywania umów w miesiącach Maju i Wrześniu. W pozostałym czasie możecie trafić na bardzo dobra ofertę.

Miłość

Twoje uczucia będą przezywane na innym poziomie niż dotychczas. W stałe związki może wkraść się pewna doza niepokoju. Jeżeli wcześniej już coś u was nie funkcjonowało, teraz zamiast naprawiać, możecie skupić się na szukaniu innego wyjścia z sytuacji. Nieco kłamliwego i podłego. Spójrz, czy twój partner nie ma przy sobie jakiejś ukrywanej relacji, w związkach gdzie wszystko układa się poprawnie, trzeba powalczyć z nudą. Bo licho nie śpi, a szczególnie nie śpi płeć przeciwna, która chciałaby zgarnąć twojego partnera sprzed nosa. Sprawy w związku rozsądzaj w czasie, który podpowie ci twoje serce. Kieruj się intuicja a nie logiką, ona podpowie najlepsze rozwiązania. Samotne kobiety rozkwitną. Mogą przyciągnąć adoratorów. Niemniej niekoniecznie każdy będzie na tyle atrakcyjny, byś mogła się nim zainteresować. Jeżeli dokucza ci samotność nie próbuj na siłę szukać partnera. Możesz wtedy wpaść z nieodpowiednie ramiona. Tęskniący za miłością mężczyźni niestety nie będą mieli tak wielkiego wyboru. Mogą popaść w depresję i zwątpić w swoją atrakcyjność. Zupełnie niepotrzebnie. Szukajcie głębiej, szukajcie mądrości a nie tylko atrakcyjności. I pamiętajcie, że liczy się jakość, a nie ilość. To zaspokoi wasze serce.

Zdrowie

Zmęczenie może dać ci się we znaki. Niestety brak ruchu nie sprzyja witalności, więc mimo tego wszystkiego postaraj się wygospodarować jeszcze nieco czasu na dodatkową, ale przemyślaną aktywność. Basen albo siłownia będą dla ciebie odpowiednie. Nie często, nie długo, ale systematycznie. W tym roku powinieneś ograniczyć alkohol i inne używki. To wpłynie korzystnie nie tylko na twoje samopoczucie ale i na wygląd. Zmobilizuj się to odrobiny samokontroli a bardzo szybko odczujesz pozytywne efekty.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | ryby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje