Reklama

Reklama

Wodnik 21 stycznia - 18 lutego

Kochankowie

Ta karta nie tylko dotyczy miłości, ale również wyborów, które mają się w twoim życiu dokonać. Wiele mówi nam o emocjach ale jednocześnie pokazuje nam coś, co dopiero się zaczyna, a co może poruszyć nas do głębi i przewartościować nasz światopogląd. Pokazuje nam też, że możemy uczyć się na błędach i nie wkraczać na utarte szlaki a wybrać własną i niepowtarzalną rolę w tym świecie. Przedstawia ona osoby wrażliwe, całym sercem oddane innym ale także swojej pracy.

Praca

Reklama

Możesz poczuć się nieco znudzony obecnym zajęciem. Twoja praca po prostu cię wypala i staje się coraz bardziej toksyczna. Ten rok to najlepszy czas na to żeby tę pracę zmienić. Boisz się radykalnych rozwiązań, ale będą one dla ciebie bardzo korzystne. Jeżeli tylko pojawią się nowe perspektywy, możesz wchodzić w nie bez obaw. Pewnie, że samo to się nic w życiu nie pojawia, ale wystarczy tylko nieco energii z twojej strony. Wchodząc w nowe będziesz mógł cieszyć się z większych pieniędzy i dość szybkiego awansu. Warto więc zaryzykować. Osoby prowadzące własny biznes mogą liczyć na wielka ilość kontrahentów. To da wam nieprzespane noce, ale i większa gotówkę w portfelu. Osoby poszukujące pracy trafią na oferty bardzo dla nich korzystne. Problem w tym, że może to być więcej niż jedna oferta i będziecie mieli kłopot z wyborem.

Miłość

Jeżeli zastanawiasz się nad swoim obecnym związkiem, będziesz musiał nabrać nieco dystansu. Krótka chwila samotność nie zawadzi. Oczywiście, przyczyna rozpadu waszych więzi nie leży tylko po jednej stronie. Pamiętaj jednak, że lekarstwem na uzdrowienie waszych relacji nie jest inna miłość. Zanim coś zaczniesz, zakończ stare. Jeżeli chcesz jednak walczyć o wasze uczucia, musisz podnieść temperaturę w związku. Zastanów się nad waszymi sprawami fizycznymi. Czy przypadkiem tutaj nie jest pies pogrzebany? Czy nie zatraciliście się w materii nie myśląc o sobie nawzajem? Rozwiązanie tego może być proste, łatwe i przyjemne. Osoby samotne mogą przeżywać prawdziwy renesans. Będziecie podobały się płci przeciwnej. Kandydatów do waszej ręki może być bez liku. Problemem będzie wybór tego właściwego. Każdy jest na swój sposób fajny i pozytywny. Pamiętaj tylko, ze w tym roku wejście w jakąkolwiek trójkątną relacje może zakończyć się dla ciebie dość niesmacznie.

Zdrowie

Coś nie tak dzieje się z twoim ciałem. Nie będzie ci łatwo jednak znaleźć tego przyczynę. Jak zwykle, odpowiedzialne za wszystko okażą się emocje i zdenerwowanie. Nowe dolegliwości w zasadzie się nie pojawią, ale odezwą się stare rzeczy, o których już dawno zapomniałeś. Zadbaj szczególnie o sprawy płciowe. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Zamiast od razu się martwić, p prostu zrób badania. Leczenie będzie proste, bo prowadzone dość nowocześnie i innowacyjnymi metodami.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop roczny | wodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy