Reklama

Reklama

Czy jesteś troskliwą partnerką?

Panna uprzedza życzenia swojego mężczyzny i wyręcza go we wszystkim, natomiast małżonek kobiety spod znaku Bliźniąt musi być samodzielny.

BARAN 21.03-20.04


Nic nie irytuje Cię tak bardzo, jak widok kobiety usługującej rozpartemu w fotelu mężczyźnie. Uważasz, że oboje jesteście dorosłymi ludźmi i macie wobec siebie obowiązki. Starasz się, by ich podział był sprawiedliwy. Dbasz o swój związek, jesteś oddaną partnerką, ale od mężczyzny oczekujesz tego samego. Nie odpowiada Ci rola siostry miłosierdzia.

BYK 21.04-20.05


Rozpieszczasz swojego partnera, a Twoja troska preria-wia się przede wszystkaja dbałością o jego podniebienie, Nigdy nie zdarzyło się wTwoim domu, by lodówka świeciła pustkami, a obiad składał się z jednego dania. Kiedy tylko masz trochę więcej czasu, nakrywasz elegancko stół, stawiasz świece, a w kuchni wyczarowujesz  dzieła sztuki kulinarnej...

BLIŹNIĘTA 21.05-21.06


W związku potrzebujesz swobody. Nie chcesz, aby ktoś  ograniczał cię w jakikolwiek sposób, ty też nie odbierasz mężczyźnie wolności. Nie starasz się go sobie podporządkowywać. Dobierasz samodzielnych, niezależnych partnerów. Ktoś, kto oczekuje, że będziesz mu matkowała, prasowała koszule i robiła kanapki do pracy, przeżyje rozczarowanie.

RAK 22.06-22.07


Nie interesują cię sprawy przyziemne, jak porządek w szafie, obiad i zakupy, bardziej zajmuje cię duchowa sfera życia. Jak nikt inny rozumiesz potrzeby swojego partnera, zdaje się, że czytasz w jego myślach. Wie, że jeżeli wpadnie w tarapaty, pomożesz mu się z nich wydostać, albo przynajmniej wysłuchasz go i przytulisz. Ma w tobie prawdziwe oparcie.

LEW 23.07-23.08


Nie należysz do ludzi, których uwagę zaprzątają sprawy innych. Jesteś zajęta własną osobą. Poczucie obowiązku zmusza cię do tego, by prowadzić dom i najczęściej robisz to jak najbardziej poprawnie. Jesteś zadowolona, bo w twoim mieszkaniu panuje ład, a lodówka jest pełna. Jednak być może brakuje w nim ciepła i szczerej troski o najbliższego człowieka.

PANNA 24.08-23.09


Twoje życie kręci się wokół spraw podstawowych. Sobotni ranek jest zarezerwowany na sprzątanie, obiad przygotowany zawsze na czas. W podobny sposób opiekujesz się partnerem. Wyręczasz go we wszystkim, bierzesz na siebie domowe obowiązki, uprzedzasz jego życzenia. Spróbuj czasem usiąść, zamiast ciągle się krzątać i znaleźć czas na szczerą rozmowę.

WAGA 24.09-23.10


Starasz się być w domu kimś więcej niż tylko gosposią. Mężczyzna twojego życia nigdy nie zobaczy cię w szlafroku i wałkach na głowie, albo bez delikatnego, lecz perfekcyjnie wykonanego makijażu. Próbujesz zaskakiwać partnera na każdym kroku i podtrzymywać w związku specyficzny dreszczyk emocji, który towarzyszył waszym pierwszym spotkaniom.

SKORPION 24.10-22.11


Jeżeli naprawdę kogoś pokochasz, chcesz przychylić mu nieba. Angażujesz się bez reszty, próbujesz usunąć mu spod nóg wszystkie przeszkody. Rozpieszczasz partnera na wszelkie możliwe sposoby. W zamian oczekujesz od niego pełnego zaangażowania, chcesz zupełnie go zawłaszczyć i podporządkować sobie. Dlatego niektórzy mężczyźni mogą czuć się osaczeni.

STRZELEC  23.11-21.12


W życiu oddajesz się wielu pasjom. Uczucia są dla ciebie bardzo ważne, jednak twój świat nie ogranicza się do domu, męża i dzieci. Może się zdarzyć, że partner na darmo będzie na ciebie czekał z kolacją. Nie przywiązujesz również wagi do jubileuszy. Nierzadko zapominasz nawet o rocznicy waszego ślubu. Nie każdy mężczyzna potrafi to zaakceptować.

KOZIOROŻEC 22.12-20.01


Twoja troskliwość bywa czasami męcząca. Masz tendencję do strofowania partnera i traktowania go jak dziecka. "Czy włożyłeś czapkę?", "Idź spać, bo już późno!", "Nie jedz tak dużo, bo będziesz się źle czuł!" - te zdania nie służą niestety umacnianiu więzi. Lepiej będzie, jeśli zrezygnujesz z pouczającego tonu i spróbujesz wprowadzić bardziej partnerskie relacje.

WODNIK 21.01-20.02


Ponieważ przestrzegasz zasady, że każdy z partnerów ma prawo do własnego życia, pozostawiasz mężczyźnie dużo swobody. Ty także realizujesz się poza domem. W twoim związku obowiązki są równo podzielone, a mąż nie wzbrania się przed żadnymi pracami domowymi. Dzięki temu macie więcej czasu dla siebie i żadne z was nie czuje się wykorzystywane.

RYBY 21.02-20.03


Oczekujesz od partnera duchowego wsparcia, dlatego preferujesz mężczyzn, którzy dobrze radzą sobie w życiu. Jednak nie jest to jednostronna relacja. Mimo że twój towarzysz utrzymuje rodzinę i podejmuje większość decyzji, starasz się stworzyć ciepły dom, do którego wraca z przyjemnością. Poza tym jesteś zawsze gotowa go wysłuchać i pocieszyć.

Tekst: Romualda Kraś

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wiosna | ezoteryka | numerologia | Miłość | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy