Reklama

Reklama

Horoskop miłosny na Walentynki 2013

Waga (23.09 - 22.10)

Nikt dokładnie nie wie, kiedy miłość zapuka do Twojego serca.

Jeśli jesteś samotną Wagą, pilnie obserwuj osoby, które już znasz i lubisz. Serce potrafi nagle przełączyć się na inną falę i zacznie miedzy Wami iskrzyć. Nie omijaj spotkań klasowych bo może się okazać, że nie pozorny chłopak  wyrósł na przystojnego i jakimś cudem wolnego faceta. Dla zajętych też dobre perspektywy, więź miedzy Wami będzie silniejsza im więcej będziecie rozmawiać ze sobą, wspólnie rozwiązywać problemy, dzielić się emocjami.

Skorpion (23.10 - 21.11)

Twoją mocną stroną okaże się bystrość, namiętność, towarzyskie usposobienie.

Reklama

Namiętna Wasza natura domaga się większych emocji, ale miłość nie powinna być ślepa. Gdy zakochasz się w kimś niezbyt odpowiednim, zauważą to wszyscy oprócz Ciebie. W sercach Skorpionów zaczną panować tropikalne temperatury. Pewność siebie, podkreślona swobodą bycia i humorem spowoduje, że wiele miłosnych strzał będzie wycelowanych w Twoją stronę. Łatwo zapłoniesz namiętnym uczuciem.

Strzelec (22 11 - 21. 12)

Miłość stoi u twoich drzwi, nie każ jej zbyt długo czekać.

Spodziewaj się, że teraz będziecie prowadzić spokojne życie domatora, co nie znaczy wcale, że dni upłyną Wam bez żadnych atrakcji. Jeżeli jesteś w długotrwałym związku, także możesz liczyć na nawrót gorących uczuć i namiętności. Będziesz myśleć o przyszłości, snuć plany na wakacje, naradzać się z rodziną. Nie chowaj urazy do partnera. Łatwiej człowiekowi zbudować mur, niż go potem zburzyć. Jeśli coś Ci się u partnera nie podoba,  powiedz to głośno, jakkolwiek tonem zachęcającym do dyskusji. Strzelce spotkają kogoś z przeszłości i  ona ożywi w Tobie dawno zapomniane uczucia.

Koziorożec (22.12 - 19. 01)

Idź za głosem serca, zawierz przeczuciom.

Samotne Koziorożce, przestaną się w końcu mijać niczym statki we mgle i ujrzą światełko wskazujące, gdzie jest dobra przystań. Masz za sobą rozczarowanie? Wspomnienie o nim wyrzuć, wyjdź do ludzi, rozejrzyj się. Jest mnóstwo osób, a wśród nich z pewnością ten Tobie przeznaczony lub ta Tobie przeznaczona. Śmiało zaznaczaj swoją obecność, ktoś poruszy czułą strunę w Twoim sercu. Zima jest to dobry czas na rozpoczęcie nowej, romantycznej znajomości, pierwszą randkę lub ujawnienie swoich uczuć. Nawiążesz znajomość, która na początku okaże się irytująca. Szalone zachowanie tej osoby ma za zadanie przyciągnąć Twoją uwagę.

Wodnik (20. 01 - 18. 02)

Realne, ale nieosiągalne cele przybliżą się do Ciebie.

Postępuj według zasady, szukajcie a znajdziecie. Tyle, że szukaj naprawdę. Czasem bowiem za pragnieniem uczuć kryje się lęk przed bliskością. Wyrzuć z serca dawne miłosne zawody, a z głowy kompleksy, w większości zapewne urojone. Pomogą Ci w tym Twoja otwartość, optymizm i wiara w siebie. Możesz być pewny Wodniku, że kiedy poczujesz się gotowy na spotkanie z miłością, spotkasz ją. Jeśli kochałeś się w kimś bez wzajemności, nie zdziw się, jeśli obiekt Twych uczuć nagle zmieni front.

Ryby (19.02 - 20.03)

Czas na deklaracje uczuciowe lub zawarcie związku małżeńskiego.

Jeśli jesteś samotną Rybką, karty mówią, że niedługo to się zmieni. W Twoją stronę nadpływa ktoś bardzo interesujący. Złów go lub pozwól się złowić. To właśnie teraz powinno spełnić się Twoje marzenie o docelowym partnerze. W stałych związkach także się ociepli może dojść do oświadczyn, realnych decyzjach o potomstwie. Poprawi się sytuacja materialna, a więc pojawi się szansa na wyjazd rodzinny, ciekawsze życie towarzyskie. Rybki przestaniecie żyć w rozterce i pozwolisz aby druga połówka Cię odnalazła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje