Reklama

Reklama

Horoskop na wrzesień

Co czeka ciebie i twoją rodzinę we wrześniu? Czego możesz spodziewać się w pracy? Sprawdź koniecznie nasz horoskop!

Baran 21 marca – 20 kwietnia

Miłość i seks: Stabilnie, bez wzlotów i upadków. Wspieracie się i dobrze rozumiecie. Jesteś singielką? Ktoś się tobą bardzo interesuje, ale chyba bez wzajemności...

Reklama

Praca i pieniądze: Sukces jest blisko, więc nie odpuszczaj! Ktoś podsunie dobry pomysł, jeśli szukasz pracy lub dodatkowego zajęcia.

Rodzina i przyjaciele: Dojdziecie do porozumienia w wielu dotąd spornych kwestiach, w domu zrobi się miło. Przyjaciele będą cię rozpieszczać, proponując ciekawe rozrywki. Znajdziesz nową pasję!

Twój facet: Dostanie ciekawą propozycję zawodową, która i przed tobą otworzy nowe możliwości. Będzie w świetnym humorze.

Byk 21 kwietnia – 20 maja

Miłość i seks: Miłe rozwiązania trudnych spraw wprawią cię w doskonały humor. Dobrze zrobi wam więcej luzu i otwartości. Pary z krótkim stażem zacieśnią relacje.

Praca i pieniądze: Otrzymasz intratne propozycje - wybierz to, co jest perspektywiczne. Krótki urlop doda ci energii!

Rodzina i przyjaciele: Domowe sprawy pójdą jak z płatka - może dlatego, że wszyscy zaangażują się w proces decyzji i ustaleń.

Twój facet: Ma teraz wiele energii i... nietuzinkowych pomysłów. Zamiast go tonować i stopować, włącz się w tę część jego życia, a entuzjazm ukochanego i tobie się udzieli!

Bliźnięta 21 maja - 22 czerwca

Miłość i seks: Rozsądek nakazuje inwestować uczucia w dobre lub perspektywiczne relacje. Jeśli nie jesteś pewna swoich uczuć, przemyśl to, zanim coś zrobisz.

Praca i pieniądze: Nastaw się na działania, nie wymagające otwartej walki czy dużego wysiłku i za bardzo się nie wychylaj. Korzystny okres do zawierania umów, nawiązywania kontaktów.

Rodzina i przyjaciele: W domu dobra aura. Znajdziesz czas na obowiązki, rozrywki, zadbanie o zdrowie i kondycję. Przyjaciele zrobią ci przemiłą niespodziankę - zgódź się!

Twój facet: Nie umie mówić o uczuciach? Może teraz się nauczy!

Rak 23 czerwca – 22 lipca

Miłość i seks: Tam, gdzie jest dobrze, nadal tak będzie. Szukasz szczęścia w miłości? Może nie tam, gdzie trzeba? Bądź roztropna, a dojdziesz do słusznych wniosków.

Praca i pieniądze: Ruszy się coś, z czym bezskutecznie się zmagałaś. Padnie propozycja rozwiązania problemu w firmie - nie odmawiaj poparcia, nawet jeśli zgłosi ją ktoś, kogo nie lubisz.

Rodzina i przyjaciele: Niedawne troski miną, przybędzie miłych wydarzeń. Przypływ gotówki pozwoli na realizację planów.

Twój facet: Jest osobą pełną humoru i ciepła. Nie miej pretensji, gdy nie radzi sobie z kwestiami technicznymi - nikt nie jest doskonały!

Lew 23 lipca – 23 sierpnia

Miłość i seks: Szykują się ważne i dobre zmiany, ale... w ramach obecnego związku. Miłość może zaskoczyć singielkę dotąd przekonaną, że to "tylko" przyjaźń.

Praca i pieniądze: Pokaż, na co cię stać - zrobisz właściwe wrażenie, otworzysz ważne drzwi. Zamiast "muszę to pokonać", mów np. "jak to załatwię, kupię sobie wymarzony ciuch".

Rodzina i przyjaciele: Nie dokładaj sobie obowiązków, zwłaszcza jeśli nikt tego nie wymaga! W wolnym czasie korzystaj z życia.

Twój facet: Czasem udaje kogoś, kim nie jest, żeby ci zaimponować. Podkreśl, że i tak go cenisz, a takie gierki nie są potrzebne.

Panna 24 sierpnia - 23 września

Miłość i seks: Wenus w twoim znaku zapowiada udane relacje uczuciowe. Druga połówka będzie odgadywać twoje życzenia. Dla samotnych - czas flirtów, poznawania ludzi i szansa na miłość. Pamiętaj, że jeśli coś się kończy, to także coś się zaczyna. Otwórz się na zmiany!

Praca i pieniądze: Natłok wydarzeń zmusi cię nie tylko do intensywnej pracy, ale i do główkowania, jak osiągnąć najważniejsze cele. Zjawi się pomoc, ale i bez niej sobie poradzisz. Masz wiele pomysłów i odwagi, by je realizować.

Rodzina i przyjaciele: W domu świetna atmosfera. Otrzymasz nieoczekiwaną propozycję od bliskich.

Twój facet: Ciekawy świata i ludzi, wciąż z nowymi pomysłami. Częściej zgadzaj się na jego propozycje - to zapobiega nudzie i uskrzydla związek!

Waga 24 września – 23 października

Miłość i seks: Dobry okres dla rozwijania relacji w związku. Jeśli jesteś w bojowym nastroju, lepiej odpuść, bo łatwo o pomyłkę. Zrobisz na kimś wielkie wrażenie, a miłosne uniesienia w końcu września przejdą twoje oczekiwania!

Praca i pieniądze: Nie daj się wplątać w cudze kłopoty. Rób to, co do ciebie należy i nie kryj się ze swoimi możliwościami.

Rodzina i przyjaciele: Zrealizujesz plan, który wydawał się za trudny. Sukces zachęci cię do dalszych innowacji w życiu rodzinnym .

Twój facet: Przed nim spora szansa na lepszą pracę czy ważny sukces, więc musi sprawom zawodowym poświęcić więcej czasu.

Skorpion 24 października – 22 listopada

Miłość i seks: Okres budowania stabilnych relacji. Spokojna refleksja pomoże osiągnąć zrozumienie. Ktoś wartościowy zacznie zabiegać o względy singielki.

Praca i pieniądze: Do połowy września masz szansę zakończyć coś ważnego. Nie rezygnuj, nawet jeśli okoliczności się zmienią!

Rodzina i przyjaciele: Utrzymuj dobre relacje z bliskimi. Rodzina chętnie przystanie na zmiany, gdy je omówicie. Nie będziesz miała wiele czasu, ale zawsze znajdź chwilę dla przyjaciół.

Twój facet: Przytomnie zareaguje na podbramkową sytuację. Przekona cię, że nie warto odkładać przyjemności na później!

Strzelec 23 listopada – 21 grudnia

Miłość i seks: W uczuciach spokojniej, czas wracać do codzienności. Nie musi być nudna, bo także od was zależy, jakich barw jej dodacie.

Praca i pieniądze: Zadbaj o karierę, zdobądź potrzebne umiejętności. Teraz trzeba przysiąść fałdów, wykazać się fachowością. Zwalcz wątpliwości, które masz w głowie, a zrobisz postępy.

Rodzina i przyjaciele: Posypią się zaproszenia, a więc wspólnie z bliskimi ciesz się końcówką lata. Obowiązki nie uciekną.

Twój facet: Ryzykowne działania mogą mu przynieść więcej szkody niż pożytku. Dyplomatycznie przystopuj te kowbojskie zapędy.

Koziorożec 22 grudnia - 20 stycznia

Miłość i seks: Bardzo dobra passa w uczuciach! To, co wydawało się nieosiągalne, teraz los poda na tacy. W związku rozkwitnie sfera intymna. Czekasz na swoją szansę? Realna bardzo daleka podróż i piękne spotkanie.

Praca i pieniądze: To, co się nieco opóźniało, jest teraz w decydującej fazie i wymaga starannego nadzoru. Bądź zdecydowana!

Rodzina i przyjaciele: W domu spokojnie, zapowiada się miły weekend w plenerze. Przyjaciółka zainspiruje cię - posłuchaj intuicji!

Twój facet: Znajdzie się w centrum ciekawych wydarzeń i będzie cię zachęcał do wspólnych działań. Daj się wciągnąć!

Wodnik 21 stycznia – 18 lutego

Miłość i seks: Dobrze ułoży się w sypialni, co poprawi atmosferę w życiu codziennym. Singielka zakończy coś, co ciągnie się za długo i dostanie inną szansę.

Praca i pieniądze: Koledzy będą cię chwalić i szczerze podziwiać. Sytuacja w firmie się poprawi, nawet jeśli kontakty z szefem będą pozostawiać coś do życzenia. Masz pomysł? Nie ukrywaj go!

Rodzina i przyjaciele: Jakaś niewielka, ale ważna inwestycja dojdzie do skutku. Wśród przyjaciół będziesz wieść prym, szykuje się wiele imprez. Ktoś z rodziny czeka na wsparcie.

Twój facet: Już nie da sobą dyrygować postronnym osobom.

Ryby 19 lutego – 20 marca

Miłość i seks: Podejmiesz dobre decyzje, wymagające rozsądku i zdjęcia różowych okularów. Uda się osiągnąć kompromis. Singielka rozwinie wakacyjną znajomość.

Praca i pieniądze: To kiepska pora na popisy czy wyrywanie się z inicjatywą. Rób to, co do ciebie należy, a nie stanie ci się krzywda.

Rodzina i przyjaciele: W domu raz spokojnie, to znów spiętrzą się obowiązki. Z pomocą ułożysz dobry plan jesiennych porządków.

Twój facet: Przestanie się zamartwiać sprawami, na które nie ma wpływu, a czas poświęci tobie i rodzinie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje