Reklama

Reklama

Horoskop negatywny

Strzelec 23.11 - 23.12

Strzelce to straszni utracjusze. Nie lubią oszczędzać, zwłaszcza na sobie, nic więc dziwnego, że ciągle mają debet na koncie. Co gorsza, wciąż podejmują ryzykowne decyzje, których w ogóle nie przemyśleli. Ich życiowym mottem jest zdanie: "Jakoś to będzie..." i trzymają się go z niebywałą wprost konsekwencją przez całe swoje życie. Wobec osób spod tego znaku lepiej stosować zasadę ograniczonego zaufania, bo są zdolne do kombinowania i oszukiwania. Lepiej więc im nie powierzać ani pieniędzy, ani tajemnic. Strzelce, niestety, nie wiedzą, co to dyskrecja. Krytyczni uwagi spływają po nich jak po kaczce.

Koziorożec 24.12 - 20.01

Reklama

Koziorożce uwielbiają być w centrum uwagi i mówić innym ludziom, jak mają żyć. Oni przecież wiedzą to doskonale. Oni zresztą wszystko wiedzą! I na każdy temat zabierają głos, choć w wielu sprawach niewiele mają do powiedzenia. Krytykują wszystko i wszystkich. Rozmowa z nimi nie jest łatwa, bo Koziorożce nie znoszą sprzeciwu i nie tolerują odmiennego zdania. Osoby spod tego znaku zodiaku nie mają wobec siebie żadnego dystansu i zawsze myślą o sobie ze śmiertelną powagą. Trudno z nimi wytrzymać, bo to urodzeni malkontenci, których nic nie cieszy i zawsze martwią się na zapas. Życie ich przeraża, zamiast cieszyć.

Wodnik 21.01 - 20.02

Wodniki to urodzeni intryganci. Ciągle coś knują i spiskują przeciwko komuś lub czemuś, czego nie rozumieją lub nie lubią. Skonfliktowane z całym światem, mają poczucie własnej wyjątkowości, i to pod każdym względem. Wciąż czują się pokrzywdzone przez los i "taaakie samotne". Z upodobaniem więc użalają się nad sobą i wymagają od innych współczucia. Osoby spod tego znaku są skupione wyłącznie na sobie, trudno się z nimi zaprzyjaźnić. Wodniki są pełne sprzeczności. Zwykle ciche i spokojne, potrafią też zachować ekstrawagancko, a nawet wulgarnie. To niezwykle skomplikowana natura, histeryczna i chwiejna.

Ryby 21.02 - 20.03

Ryby uciekają od szarej rzeczywistości do świata marzeń. Twierdzą, że codzienna rutyna je przytłacza, dlatego nie radzą sobie z obowiązkami i bez skrupułów zrzucają je na innych. Generalnie osoby spod tego znaku uwielbiają wyręczać się bliskimi i kolegami z pracy. W dodatku wydaje im się, że inni ludzie nie tylko powinni, ale wręcz muszą im pomagać! Ryby są niedbałe, leniwe i niestaranne. Przyparte do muru, pokazowo wpadają w histerię i oczywiście wymigują się od pracy. Lepiej nie powierzać Rybom tajemnic, bo to straszne gaduły i nigdy nie wiadomo, kiedy powiedzą coś, czego absolutnie nie powinny mówić.

Autor: Daria Łuczaj

Dowiedz się więcej na temat: horoskop | złość | nerwy | charakter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje