Reklama

Reklama

Seks a znak zodiaku

Poznaj preferencje seksualne poszczególnych znaków zodiaku.

Baran

Musi wiedzieć, że jest podziwiany. Nie mów mu nigdy, co ma robić, pamiętaj jednak, że ciągłe przytakiwanie mu, po prostu go nudzi. Barany lubią dominować, seks z nimi jest często prosty, szybki, ale bardzo ekscytujący. Z pewnością spodoba mu się masowania głowy lub gryzienie płatków uszu.

Byk

Reklama

W jego przypadku sprawdza się powiedzenie mówiące, że przez żołądek można trafić do serca mężczyzny. Byki lubią osoby dowcipne. Są wiernymi i namiętnymi kochankami, lubią smakować rozkosz krok po kroku, raczej bez udziwnień. Całowanie szyi działa na nie jak płachta na byka, są gotowe do ataku.

Bliźnięta

Lubią rozmawiać i są zachwyceni, jeśli mogą poszerzać horyzonty. Bliźnięta lubią eksperymentować, nie powinny więc łączyć się w pary z osobami nieśmiałymi. Jeśli chcesz uwieść Bliźniaka, skoncentruj się na jego rękach i ramionach - ssij męskie palce, całuj kobiece dłonie jakby należały do księżniczki.

Rak

Jeśli prawisz Rakowi komplementy, pamiętaj, aby być uczciwym i niebanalnym. Daj mu poczucie bezpieczeństwa. Współżycie z nim będzie rozpalać wszystkie zmysły, ale nie oczekuj żadnych nowości. Erogenną strefą Raka są piersi.

Lew

Lew wymaga podziwu i pochwały. Jest bardzo zmysłowym i namiętnym kochankiem, ale najczęściej lubi znane już terytorium. Uwielbia masaż.

Panna

Panna potrzebuje partnera, który będzie ją stymulował intelektualnie. Rzadko decyduje się na przelotne romanse i przygody, seks z Panną staje się coraz lepszy w relacjach długodystansowych. Są dość konwencjonalne i nie przepadają za nowościami podczas seksu. Ich główną strefą erogenną jest żołądek.

Waga

Przychylność Wagi zdobędziesz, pozwalając jej mówić o sobie. Jeśli jesteś szczery i zabawny, masz duże szanse na jej uwiedzenie. Najwrażliwszą częścią ciała osób spod tego znaku zodiaku jest dolna część pleców, wykorzystaj tę wiedzę, np. podczas tańca. Seks z Wagą może być niesamowity, bo to pomysłowe osoby, które lubią eksperymenty.

Skorpion

Nie próbuj kontrolować Skorpiona, ale nie bądź miękki, bo Skorpiony lubią silnych ludzi. Seks z osobą spod tego znaku jest intensywny i pełen pasji, Skorpion będzie gotowy spełnić każdą twoją fantazję. Genitalia są naturalną strefą erogenną, niezależnie od znaku zodiaku, ale u Skorpionów te miejsca są najwrażliwsze.

Strzelec

Musisz zachować emocjonalny dystans. Łatwo jest Strzelca nakłonić do pójścia na randkę, ale bardzo trudno go zdobyć w związku. To miłośnicy przygód, lubią odkrywać i eksperymentować, także w dziedzinie seksu. Strzelec nie jest partnerem dla osób o konserwatywnych przekonaniach. Jego erogenna strefa to uda, zwłaszcza po wewnętrznej stronie.

Koziorożec

Lubi rozmawiać na poważne tematy, ale też potrzebuje kogoś, kto go rozśmieszy. Nie spóźnij się na randkę z Koziorożcem! Wytrwały, może się kochać całą noc albo jeszcze dłużej. Koziorożce są dobre w tym, co robią, ale nie są zbyt twórcze. Lubią pieszczoty stóp. Koziorożca możesz zaskoczyć, zwracając uwagę na jego kolana.

Wodnik

Warunkiem koniecznym do uwiedzenia Wodnika jest dobra komunikacja i elastyczność. Jego strefy erogenne to kostki i łydki: możesz więc zrobić Wodnikowi masaż albo... związać mu kostki. To znak zodiaku seksualnie kreatywny, innowacyjny i spontaniczny. Seks postrzega jako zabawę, dlatego właśnie może lubi szybki seks.

Ryby

Ryby muszą mieć partnera, który prawi im komplementy. Masaż stóp sprawi, że oszaleją z rozkoszy, bo nogi są ich główną strefą erogenną. Lubią wszelkiego rodzaju gry erotyczne.

Dowiedz się więcej na temat: horoskop | astrologia | Zodiak | preferencje seksualne | seks | data urodzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje