Reklama

Reklama

Wielki horoskop numerologiczny na rok 2013/2014

Numerologiczna piątka

Numerologiczne piątki znajdą się pod panowaniem trójki, dzięki której szerzej spojrzą na świat, otoczenie oraz swoje możliwości, będzie to zatem czas, w którym odkryjecie swoje możliwości, talenty oraz potencjały.

Reklama

Dla wielu z was będzie to czas wypięknienia, wejścia na salony, otrzymania nowych możliwości. Zadbajcie zatem o dobry PR, zacznijcie aspirować do lepszego towarzystwa oraz aplikować na wyższe stanowiska. Charyzma piątki w końcu będzie mogła być szerzej wykorzystana w związku, z czym dla niektórych z was kariera od pucybuta do milionera stanie się całkiem realna!

Wiele piątek w trzecim roku zyska na popularności, zarobi większe pieniądze jednak pamiętajcie, by rozliczyć się z przeszłością, która może powrócić jako zagrożenia na początku wiosny. W sprawach osobistych zyskacie na urodzie a zatem również na zainteresowaniu nowych osób, niestety wielu potencjalnych partnerów czy partnerek będzie chciało zadowolić się jedynie seksem a nie partnerstwem.

Pamiętajcie zatem, by szanować siebie jako osobę i nie pozwalać innym, by traktowali nas jak zdobycz. W stałych związkach możliwe kolejne dzieci, wnuki lub powiększenie rodziny o synową czy zięcia. Okres trójki sprzyja plotkom i zazdrościom, postarajcie się zatem, by na zewnątrz wypływały tylko dobre informacje a brudy lepiej prać we własnym gronie.

Rok ten będzie sprzyjał artystom czy osobom które wykonują zawody związane ze sztuką, poprawianiem urody, upiększaniem, architektom. Da on im większą popularność oraz sukcesy medialne. W trzecim roku osobistym, warto brać udział w konkursach czy zawodach, dzięki nim można liczyć nie tylko na wygraną, ale także na darmową reklamę. W tym roku pamiętajcie również o dobroczynności. W tym czasie dobro dane innym, wraca do nas pomnożone. Zdrowotnie zadbajcie o męskie i kobiece sprawy, znamiona na skórze, alergie, serce, możecie też być narażeni na błędy lekarskie.

Numerologiczna szóstka

Numerologiczne szóstki znajdą się pod panowaniem czwórki, która każe im zachować uczciwość, opiekować się innymi, która narazi je na obudzenie karmy rodowej. Wejście w wibracje czwórki wcale nie musi należeć do najprzyjemniejszych, gdyż każe nam ona zachować uczciwość, być bez oceny oraz stać się dobrym gospodarzem dla bliskich jak i obcych.

Pod jej wpływem budzi się dawna Karma Rodowa przez co dobrze byłoby znać trochę lepiej przeszłość rodziny, by móc ustrzec się przed sytuacjami, które dotykały naszych przodków np. rozwody, bankructwa czy choroby dziedziczne. Czwórka to również wibracja dawnej władzy, przez co wielu szóstkom trudniej będzie załatwiać sprawy w urzędach czy instytucjach, gdzie trzeba będzie bezsensownie nabiegać się od okienka do okienka, by cokolwiek załatwić.

Otoczenie zechce nas surowo ocenić i osądzić jak by czekało na moment, w którym powinie nam się noga, by móc nas pogrążyć. Dlatego w tym czasie lepiej byłoby nie ryzykować obchodzeniem czy łamaniem prawa. W czasie panowania czwórki, nasze relacje osobiste też mogą nie należeć do najłatwiejszych. W tym czasie rosną oczekiwania ze strony partnera czy rodziny, a my nie mogąc im sprostać, stajemy się wielkimi nie docenionymi.

Okres czwórki to czas, w którym rosną nasze ambicje i aspiracje, dlatego wszelkie niepowodzenia czy słowa krytyki zabolą nas mocniej. Jednak czwórka wcale nie jest aż tak zła, zachowując uczciwość nie narazicie się na straty, natomiast w trudnych sytuacjach wasi bliscy staną za wami murem, by nie pozwolić was skrzywdzić. Nie bójcie się zatem zwracać do nich w trudnych chwilach. Zdrowotnie zadbajcie o żołądek, urazy głowy, stłuczenia oraz choroby dziedziczne.

Numerologiczna siódemka

Numerologiczne siódemki znajdą się pod panowaniem piątki, która w znacznym stopniu wzmocni wasze cechy charakteru oraz wprowadzi element chaosu, pośpiechu, adrenaliny a nawet zimnej krwi. Okres piątki wielu siódemkom da możliwość wyzwolenia się i ruszenia z miejsca. Wasza godność osobista, prywatność oraz wolność stanie się dla wielu z was priorytetem.

Siódemki znajdą siłę, by uwolnić się z toksycznego związku lub na nowo ustalą zasady funkcjonowania w relacji. W sprawach zawodowych może pojawić się więcej możliwości zmian, jednakże w tym samym czasie otoczenie zawodowe zechce mocniej was eksploatować czy wykorzystać. Pamiętajcie, że praca to tylko praca a nie główny życiowy cel.

W sprawach zawodowych możliwe będą także intrygi oraz manipulacje, szczególnie uważajcie na wiosnę i jesień, kiedy to koledzy i koleżanki z pracy zechcą skorzystać z waszych umiejętności, podrzucając wam własną robotę. W tym czasie bardziej będziecie narażeni na działanie owych manipulacji jakbyście mieli napisane na czole "jestem jeleniem".

Zanim zgodzicie się na oddanie komuś przysługi, pożyczenie pieniędzy czy zastępstwo, zadajcie sobie pytanie: co ja z tego będę miał/a? Rok piątki to czas charyzmy, dzięki której podejmując mądre decyzje, uda wam się daleko zajść.

Ze względu na swoją charyzmę, wiele siódemek zyska na atrakcyjności, otworzą się drzwi do nowych relacji, uważajcie jednak, by nie oddać serca zbyt szybko i zbyt łatwo. Nadal jesteście tymi samymi wspaniałomyślnymi i wrażliwymi ludźmi, którzy długo odchorowują zdradę czy krzywdę. Zdrowotnie zadbajcie o oczy, ciśnienie, choroby dziedziczne, bóle głowy, możliwe również błędy lekarskie.

Numerologiczna ósemka

Numerologiczne ósemki znajdą się pod panowaniem szóstki przez co wejdą w dość dziwny jak dla siebie i swojego racjonalizmu okres, w którym to o co nie zabiegamy przychodzi łatwo a to na czym nam zależy wisi wysoko i śmieje się z nas. Czas szóstki złagodzi wiele ostrzejszych cech ósemek, przez co zostaną one narażone na straty lub czasowo stracą kontrole nad otoczeniem.

W tym czasie ósemki mogą spodziewać się prezentów od życia w postaci materii, jeśli Góra czegoś nie da z jednej strony, to wynagrodzi to z drugiej. W tym czasie paradoksalnie pomimo małego powodzenia finansowego, wasze oszczędności wzrosną tak jak wartość waszych aktywów i pasywów. Okres wiosny wprowadzi więcej chaosu oraz pomyłek w waszych działaniach oraz konieczność poprawiania błędów własnych, jak i innych osób.

Pod działaniem szóstki poczujecie się spowolnieni, rozbici oraz szarpani przez mnóstwo wątpliwości, które wcześniej nie dokuczały wam aż tak bardzo. W tym czasie możecie także stać się bardziej spolegliwi czy pasywni wobec swoich partnerów. Jednak pamiętajcie, aby nie oddawać im pałeczki na zbyt długo, gdyż to wy jesteście odpowiedzialni za organizowanie, zarabianie pieniędzy oraz dowodzenie w tym stadzie które zwie się rodziną.

W sprawach rodzinnych poczujecie się bardziej odpowiedzialni a nawet obarczeni problemami jej członków. W tym roku na wasze barki może również spaść konieczność opieki nad seniorami lub udzielenie pomocy komuś mniej zaradnemu.

W sprawach osobistych możecie trafiać na osoby młodsze, mniej dojrzałe a jednocześnie bardzo absorbujące swoją istotą, zastanówcie się dwa razy zanim zechcecie je oswoić, gdyż przy rozstaniu dalej pozostaną nieporadni, poszukujcie zatem partnerów podobnych do siebie. Zdrowotnie zadbajcie o swoje zdrowie psychiczne gdyż trudno będzie wam czasem odnaleźć się w otaczającej was rzeczywistości.

Numerologiczna dziewiątka

Numerologiczne dziewiątki znajdą się pod panowaniem siódemki, która obudzi w was potrzebę poczucia wolności, prywatności, zechce zerwać wszelkie kajdany zależności osobistych jak i zawodowych. Popchnie was ku wyjazdom, awansom społecznym ale także utrudni wam relacje osobiste. W tym czasie sporo dziewiątek wypali swoją karmę miłosną, przez co dla niektórych z was dotychczasowe związki staną się nie do zniesienia.

Zachowanie partnera może doprowadzić was do szewskiej pasji, przez którą zdecydujecie się wygarnąć wszystko i postawić kawę na ławę - często nie zostawiając suchej nitki na partnerze. Samotne dziewiątki w tym roku nie będą miały zbyt dużego szczęścia, czy wyboru przy poszukiwaniu partnera. W bliskim otoczeniu co ciekawsze partie będą zarezerwowane a lub pokażą się, ale na drugim końcu świata lub za granicą.

Stanie się tak nie bez przyczyny, siódemka ma na celu wypchnąć nas w świat, pokazać nam nowe miejsca i ludzi. W sprawach osobistych jak i zawodowych, wiele kuszących możliwości czy propozycji znajdziecie właśnie z dala od obecnego miejsca zamieszkania. Warto skorzystać właśnie z takich propozycji, gdyż szybko może okazać się, że gdzieś daleko w innym mieście jesteśmy bardziej cenieni i kochani, niż w rodzinnej miejscowości.

Wśród dziewiątek jest wiele medialnych osób, które uznanie i karierę zyskają poza Polską, zaś w kraju spotkają się z zazdrością i pomówieniami. Tak więc, jeśli tylko los da wam szansę na zmianę skorzystajcie z niej.

W tym roku także o wiele mocniej będziecie pamiętać swoje krzywdy, nie poniżajcie się jednak do zemsty - energię tą przekierujcie na tory kariery. Ten kto krzywdzi człowieka będącego pod wpływem siódemki, dość szybko zostaje ukarany przez los za swój czyn. Zdrowotnie zadbajcie o kręgosłup, stawy kolanowe, biodrowe, krążenie oraz żołądek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje