APTEKA
Jeśli przyśni ci się apteka, kłopoty zdrowotne mogą uniemożliwić ci skuteczną grę.
ARESZT
Jeśli przyśni ci się, że jesteś w areszcie- nie wdawaj się teraz w żadne gry a już tym bardziej nie pożyczaj od nikogo pieniędzyJeśli kogoś aresztujesz- możesz wygrać, ale bez satysfakcji.
AWANTURA
Jeśli przyśni ci się, że wywołałeś awanturę, oznacza to zatarg z władzą.Jeśli przyśni ci się, że uczestniczysz w awanturze, oznacza to niewinne posądzenie.Jeśli przyśni ci się, godzenie w...
BABCIA
Jeśli przyśni ci się babcia, oznacza to harmonię w rodzinie.
BAGNO
Jeśli przyśni ci się, że topisz się w bagnie, oznacza to złe widoki na przyszłość.jeśli bagno tylko widzisz- uważaj na plotki, które mogą ci zaszkodzić. Nie bądź zbyt ostentacyjny!
BAL
Jeśli przyśni ci się, że widzisz bal, będziesz mieć drobną satysfakcję.Jeśli przyśni ci się, że tańczysz na balu, oznacza to, ze za dużo grasz! Przystopuj!
BALKON
Jeśli przyśni ci się spadający balkon, zagraża ci utrata stanowiska, a wtedy koniec gry.jeśli jesteś na ? ukwieconym ? balkonie - zagraj, ale nie w środę.
BALON
Jeśli przyśni ci się spadający balon, nie mierz za wysoko.Jeśli przyśni ci się lądujący balon, nie rób nic na siłę. Skonsultuj się z kimś zanim coś postanowisz. Jakakolwiek!!! Gra wymaga teraz zdecydowanych...