Reklama

Reklama

Filmowe przeboje dla ciebie!

Konkurs został już zakończony.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce
Łukasz Śmiech

9 nagród pocieszenia
Joanna Sawicka
Helena Staszyńska
Małgorzata Siwek-Kotucha
Agnieszka Leśniak
Ewa Leśniewska
Marianna Jankowska
Edyta Kukuła
Anna Maśnica
Jadwiga Woźnik

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

NagrodyNajpiękniejsze kobiece filmy z kolekcji "Filmowe Przeboje":

I miejsce: "Pretty Woman", "Pod Słońcem Toskanii", "Pewnego razu w Rzymie", "Zaklinacz Koni", "Kiedy mężczyzna kocha kobietę"

Reklama

9 nagród pocieszenia: "Pod Słońcem Toskanii"

Opisy filmów

"Pretty Woman" to współczesna, kultowa już wersja bajki o Kopciuszku z Julią Roberts (Erin Brockovich) oraz Richardem Gere'em (Uciekająca panna młoda) w rolach głównych. Zaradna i żywiołowa prostytutka Vivian Ward (Roberts) przypadkiem spotyka przystojnego milionera Edwarda Lewisa (Gere). Gdy Edward kupuje towarzystwo Vivian na kilka dni, żadne z nich nie podejrzewa, że wkrótce ich znajomość przerodzi się w ponadczasowy romans. Rewelacyjna ścieżka dźwiękowa z legendarną piosenką Roya Orbisona "Oh, Pretty Woman", fantastyczne kreacje aktorskie oraz urzekająca historia sprawiają, że Pretty Woman to jedna z najlepszych komedii romantycznych wszech czasów.

"Pod słońcem Toskanii", opartą na podstawie bestsellerowej powieści Frances Mayers pod tym samym tytułem. Mieszkająca w San Francisco pisarka, Frances Mayers (w tej roli znakomita Diane Lane), przeżywa kryzys twórczy i emocjonalny wywołany rozwodem oraz utratą ukochanego domu. Nie bez wahania daje się namówić przyjaciółce na dziesięciodniowy wyjazd do Toskanii. Zauroczona słoneczną włoską krainą, spontanicznie kupuje piękną, lecz nieco zdewastowaną willę i wynajmuje sympatyczną ekipę polskich robotników do jej odnowienia, a sama rzuca się w wir przygody, nawiązuje nowe znajomości i całkowicie odmienia swoje życie. Przepiękne krajobrazy oraz porywająca, pełna ciepła, nadziei i miłości historia sprawią, że z pewnością zakochasz się w "Pod słońcem Toskanii"!

"Zaklinacz koni" to wspaniała historia o miłości, nadziei, odwadze i woli walki, która poruszyła serca widzów oraz krytyków na całym świecie. To niezwykła opowieść nakręcona na podstawie bestsellera Nicholasa Evansa z Robertem Redfordem (Niemoralna propozycja), Kristin Scott Thomas (Angielski pacjent) oraz Scarlett Johansson (Między słowami) w rolach głównych. Tragiczny wypadek jeździecki pozostawia blizny nie tylko na ciele, ale i w psychice nastoletniej Grace (Johansson) i jej ukochanego konia Pilgrima. Zdesperowana Annie (Thomas) pragnie pomóc córce za wszelką cenę. Odkłada na bok własne sprawy i wyjeżdża z dziewczynką oraz jej ulubieńcem do Montany, aby zobaczyć się z Tomem Bookerem (Redford), legendarnym "zaklinaczem koni", który potrafi leczyć zwierzęta po traumatycznych przejściach. Spotkanie z tym zagadkowym człowiekiem kompletnie odmieni życie całej trójki...

"Kiedy mężczyzna kocha kobietę" to historia o tajemnicy, która może zniszczyć to, co miłość buduje latami... Dwie hollywoodzkie gwiazdy, Meg Ryan (Kiedy Harry kocha Sally, Masz wiadomość, Bezsenność w Seattle) i Andy Garcia (Ocean’s Eleven, Ojciec Chrzestny III), tworzą znakomite kreacje w filmie, który został bardzo gorąco przyjęty przez krytyków, budząc zachwyt i wzruszenie widzów na całym świecie. Alice i Michael Green to kochające się małżeństwo, które musi zmierzyć się z wstydliwą tajemnicą Alice. Stopniowo, lecz konsekwentnie uzależnienie od alkoholu skutecznie niszczy wszystko co dobre - małżeństwo, miłość, rodzinę. Kiedy mężczyzna kocha kobietę to wzruszająca opowieść o miłości, zrozumieniu i przebaczeniu, która powinna znaleźć się w filmotece każdego wielbiciela dobrego kina.

"Pewnego razu w Rzymie" to wspaniała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Niemająca dotąd szczęścia w miłości Beth (Kristen Bell), odnosząca sukcesy kuratorka z Nowego Jorku, jedzie do Rzymu na ślub siostry. Na miejscu zakochuje się w jednym z gości, uroczym reporterze Nicku (Josh Duhamel), wydaje się jednak, że jej zauroczenie pozostaje nieodwzajemnione. W akcie buntu rozczarowana Beth wyjmuje monety z rzymskiej fontanny miłości, nie zdając sobie sprawy z magicznych skutków swojego czynu. Wkrótce z zaskoczeniem zauważa, że zaczęła wzbudzać namiętne uczucia w coraz większej liczbie przezabawnych i zdecydowanie nieodpowiednich zalotników...

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: filmy | nagrody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy