Reklama

Reklama

Konkurs - wygraj seksowną bieliznę!

Bielizna to pierwsza rzecz, jaką wkładasz rano i ostatnia, jaką zdejmujesz wieczorem. Wydawać by się mogło, że nikt oprócz ciebie jej nie widzi, jest jednak zupełnie inaczej.

Mając na sobie ładną i dobrze dobraną bieliznę emanujesz seksapilem oraz pewnością siebie. To daje Ci poczucie komfortu oraz sprawia, że inni postrzegają Cię jako osobę naprawdę wyjątkową. Dzieje się tak dlatego, że zaspokajasz swoje potrzeby estetyczne, które przekazujesz za pomocą bodźców otoczeniu.

Ładna bielizna na randkę? - Nie! Ładna bielizna na co dzień! Wiele kobiet zakłada seksowne komplety tylko wtedy, gdy idą na randkę lub gdy w ciągu dnia może zdarzyć się okazja, że ujrzy je ktoś inny. A co jeśli nagle znajdziesz się w intymnej sytuacji? - Będziesz skrępowana, będziesz unikać kontaktów. Przede wszystkim jednak będziesz czuła się nienaturalnie, co zauważy każdy.

Marka PASSION Free Your Senses zadbała o to, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo, niezależnie od rozmiaru. Ciągle zaskakuje nowym, oryginalnym wzornictwem. Każda kolekcja to starannie dobrane materiały połączone z wyszukanym krojem - zaspokoi oczekiwania tradycjonalistek, ale też bardziej odważnych dam. Propozycja PASSION z kolekcji na jesień 2009 skierowana jest do Pań ceniących sobie oryginalność i wygodę.

Konkurs zakończony, dziękujemy za udział!

Koszt wysłania SMS -a wynosi 2,44 z VAT. Sondaż przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje