Konkurs - zostań testerką odkurzaczy Philips!

Nasze użytkowniczki wypróbują odkurzacz PowerPro Active firmy Philips, opiszą nam swoje wrażenia i dostaną go na własność.


Wraz z marką Philips oddajemy wam do testów 5 odkurzaczy bezworkowych PowerPro Active. Sprawdź listę laureatów poniżej!

Nowe bezworkowe odkurzacze PowerPro firmy Philips, zaprojektowane w oparciu o innowacyjną technologię PowerCyclone, nie tylko efektywniej sprzątają, ale także pomagają pozbywać się powszechnych alergenów, takich jak kurz i sierść zwierząt, dzięki filtrom HEPA.Philips PowerPro Active - przeciwko kurzowi i sierści

Masz alergię? Twoje dziecko właśnie zaczęło raczkować? Nie możesz pozbyć się sierści ukochanego kota? Zapewniający trwałe i niezrównane rezultaty sprzątania odkurzacz Philips PowerPro Active został oparty na technologii PowerCyclone 4 i zoptymalizowany pod kątem dużej mocy ssania i doskonałej wydajności. 

Ponadto filtr HEPA o dużej powierzchni zapewnia dobrą wydajność filtrowania. W połączeniu z cyklonicznym nadmuchem zapobiega szybkiemu zatykaniu się i daje lepsze i dłuższe filtrowanie, bez utraty mocy ssania odkurzacza. Skutecznie zatrzymuje cząsteczki o mikroskopijnej wielkości, tj. pyłki i drobinki kurzu oraz alergeny.

Dzięki idealnym rozmiarom odkurzacz jest niezwykle zwrotny i nie sprawia nawet najmniejszych problemów związanych z jego przechowywaniem. Dzięki silnikowi o mocy 2000 W, dynamicznej stylistyce i wysokiej jakości wykończenia odkurzanie to sama przyjemność.

Ponadto odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz wyprofilowany w sposób ułatwiający jego opróżnianie. Urządzenie oferuje także przydatną funkcję sterowania mocą, pozwalającą dostosowywać siłę ssania do różnych rodzajów powierzchni, takich jak puszyste dywany, podłogi z drewna oraz laminatu, a nawet zasłony.

Technologia PowerCyclone zapewnia efektywne sprzątanie w dwóch krokach:
1) Strumień powietrza rozpędzony z siłą cyklonu do 250km/h wpływa do komory PowerCyclone, wykorzystując pole wirowe
2) Odpowiednio wyprofilowana komora cyklonowa, korzystając z siły odśrodkowej wpływa na efektywne oddzielanie się kurzu od powietrza.

Ponadto odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz wyprofilowany w sposób ułatwiający jego opróżnianie oraz w zależności od modelu w dodatkowe nasadki: FC8634 z turboszczotką i FC8632 w szczotkę do parkietu.Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje