Reklama

Reklama

Opalaj się bezpiecznie

Słońce dodaje nam energii a piękna opalenizna sprawia, że czujemy się seksowne i pewne siebie. Lekarze ostrzegają przed nadmiernym opalaniem, ale słońce nie musi być groźne. Weź udział w konkursie - do wygrania kosmetyki, które ochronią cię przed złym działaniem słońca.- konkurs zakończony

Mimo głoszonej od lat mody na białą skórę, każda z nas chętnie wystawia ciało na działanie promieni słonecznych. Lekka opalenizna sprawia, że czujemy się młodsze i bardziej atrakcyjne. Która z nas nie lubi sobie błogo poleniuchować na plaży w słoneczny dzień. Jeśli odpowiednio przygotujesz skórę, po kąpieli słonecznej pozostanie tylko piękna opalenizna.

Słońce nie musi być groźne, trzeba tylko przestrzegać pewnych zasad. Należy pamiętać, by przed wyjściem na plażę posmarować ciało balsamem z filtrami - jeśli zażywasz kąpieli, smarowanie należy powtarzać. Po opalaniu koniecznie nawilż skórę specjalnym balsamem do suchej skóry. Pamiętaj, by w upalne dni w czasie, kiedy słońce najmocniej świeci nie leżeć na plaży. Równie ważne, co kosmetyki zabezpieczające skórę od zewnątrz, jest nawilżanie od wewnątrz - uzupełniaj więc regularnie płyny w organizmie.

Reklama

Tego lata na plaży możesz się czuć bezpiecznie, marka Eris przygotowała na lato bardzo szeroką linię kosmetyków wchodzących w skład serii słonecznej. Zestaw takich kosmetyków może być twój, wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

Czy używasz specjalnych kosmetyków do opalania?

Odpowiedź wyślij SMS- em na numer 7152 o treści: KOBIETA.ERIS.TAK lub KOBIETA.ERIS.NIE

Koszt wysłania SMS -a wynosi 1,22 z VAT. Sondaż trwa do 24 lipca 2008 r.

W losowaniu nagród wezmą udział wszystkie nadesłane SMS-y.

Sondaż przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Zobacz regulamin.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje