Reklama

Reklama

Piękne i seksowne nogi

Lubimy być piękne i seksowne. Podstawą takiego wizerunku są idealne nogi - możesz sama zadbać o to, by przyciągały męskie spojrzenia. Weź udział w konkursie i wygraj zestaw do depilacji Veet. - konkurs zakończony.

Lato sprzyja odkrywaniu wdzięków kobiecego ciała. Krótkie spódniczki, szorty albo seksowne szpilki podkreślą to, co najbardziej lubią faceci - nogi. Nasz niezaprzeczalny atut w wielu ciężkich negocjacjach... Żeby ich urok działał, musisz o nie odpowiednio dbać - wybrać właściwą dla siebie metodę depilacji, nawilżać skórę, wzmacniać mięśnie ćwiczeniami, zadbać o stopy, dobrać buty podkreślające linię nogi. I możesz ruszyć na podbój świata.

Na stronie www.veet.pl znajdziesz praktyczny instruktaż, jak udoskonalić lub jak zacząć depilację. Każdy z filmów pokazuje inną metodę: od plastrów z woskiem na zimno, przez kremy do depilacji, po kremy pod prysznic. Filmy odpowiedzą też na pytania podstawowe, jak przygotować się do depilacji, jak właściwie nakładać kosmetyki do depilacji i jak pielęgnować skórę po depilacji. - Więcej o kosmetykach Veet w dziale uroda.
Gimnastyki za ciebie nie zrobimy, ale możemy ci pomóc w pielęgnacji. Weź udział w konkursie i wygraj zestaw do depilacji Veet.

Reklama

Odpowiedz na pytanie:Czy do depilacji używasz plastrów?

Odpowiedź C - tak, D - nie.

Wyślij SMS na numer 7152 o treści: KOBIETA.C lub KOBIETA.D

Koszt wysłania SMS -a wynosi 1,22 z VAT. Konkurs trwa do 29 czerwca 2008 r.

W losowaniu nagród wezmą udział wszystkie nadesłane SMS-y.

Sondaż przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Zobacz regulamin.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | uroda | nogi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje