Przetestuj sokowirówki Philips Avance z technologią QuickClean

Nasze użytkowniczki przetestowały sokowirówkę Philips Avance z technologią QuickClean. Przeczytaj opinie!

Marta

Kiedy kurier zawitał do naszego mieszkania z wielgachną paczką, w której ukryta była sokowirówka Philips HR1869, nie spodziewaliśmy się, że będziemy tak zadowoleni z tego sprzętu. Fakt, jest ona sporych rozmiarów, jednak jej wykonanie jest tak estetyczne, że może stać na blacie kuchennym i nie szpeci naszej kuchni. Od razu po rozpakowaniu i umyciu sokowirówki przystąpiliśmy do testowania. Okazało się, że użytkowanie jest wręcz dziecinnie proste. Duży otwór, przez który zmieszczą się w całości  średniej wielkości jabłka znacznie ułatwia pracę. Nie trzeba wszystkiego obierać i kroić. Sokowirówka świetnie sama sobie z nimi poradzi. Wystarczyły 3 jabłka i 4 dorodne marchewki  i oto mieliśmy 750 ml pysznego soku bez konserwantów. Pierwszy swoją szklankę pochłonął nasz 1,5 roczny syn, który jest zagorzałym fanem wszelkiej maści soków owocowych. Do tej pory raczył się tylko sokami z kartonów. Od momentu kiedy dostaliśmy do testowania sokowirówkę Philips HR1869 nasze dziecię pije tylko soki robione w domu a  na te z kartonów nawet nie chce już spojrzeć. Po skosztowaniu soku przyszedł czas na umycie sprzętu co wydawało się nie lada wyzwaniem. I tu kolejne zaskoczenie. Pomimo sporych gabarytów sokowirówkę myje się bardzo szybko. Wszystkie elementy  a dokładnie 4, wystarczy włożyć pod bieżącą wodę i opłukać. Podsumowując sokowirówka Philips HR1869 spełniła jak dotąd wszystkie nasze oczekiwania. Wygląda estetycznie, łatwa w obsłudze, bardzo szybko się ją czyści, posiada duży otwór na owoce. Serdecznie polecam wszystkim, którzy lubią wypić szklankę pysznego soku bez konserwantów.

Monika

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu organizowanego przez kobieta.interia.pl oraz markę Philips zostałam szczęśliwym testerem sokowirówki Philips HR 1869/01. Używam tego produktu już od ponad 10 dni i widzę namacalne rezultaty. Nie jestem co prawda ekspertem w tematach sprzętów kuchennych, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że użytkowanie tej  sokowirówki jest niezwykle komfortowe i przyjemne. Już po paru dniach zauważyłem, że sokowirówka Philips Avance z technologią QuickClean różni się od mojego poprzedniego modelu sokowirówki, tym że czyszczenie jej jest czynnością wcale nie uciążliwą i nie zajmującą dużo czasu. Bardzo duży otwór na produkty sprawia, że mogę wrzucać warzywa i owoce bez ich uprzedniego cięcia na kawałki. A dzięki dużej mocy sokowirówki można wycisnąć nawet do 2,5 litrów soku. Również wyciskanie cytrusów przebiega w bardzo komfortowych warunkach, ponieważ urządzenie jest wyposażone w taką opcje. Odkąd zaczęłam pić soki regularnie zauważyłam poprawę samopoczucia, a także pewne zmiany w jakości włosów i paznokci. Sokowirówka pozwala cieszyć mi się dobrym zdrowiem, bez wielkiego wkładu czasu i pieniędzy. Gorąco zachęcam do kupna sokowirówki, nie tylko by posiadać w domu sprzęt wysokiej klasy, ale przede wszystkim dla własnego zdrowia. Sokowirówka Philips Avance z technologią QuickClean oferuje spełnienie tych wszystkich warunków, co czyni ją nie bez powodu przypuszczalnie najlepszą sokowirówką na rynku.

Magdalena

Dziękuję serdecznie za możliwość testowania tej sokowirówki! Odmieniła o 180 stopni moje podejście do robienia soków w domu! Wcześniej była to konieczność, teraz- czysta przyjemność! Może jest troszkę duża, ale ja zdążyłam już ją pokochać i zaakceptować! Jest cicha, stabilna, skuteczna! Nie wiem co zajmuje mniej czasu- zrobienie pysznego soku, czy posprzątanie po pracy! Myje się ją idealnie! Nie zdawałam sobie sprawy, że mycie sitka sokowirówki może być aż tak łatwe! Dużą zaletą jest szeroki otwór do wkładania owoców oraz duży pojemnik na odpadki! Sok wyciska na 100 % (po ponownym włożeniu odpadków do sokowirówki nie skapnęła już ani jedna kropla soku).

Jest bardzo estetycznie wykonana, jakość użytego materiału także wprawiła mnie w zachwyt!

Współpracuje nam się świetnie...

Monika

Chciałabym na wstępie podziękować za możliwość używania ,jak dla mnie rewelacyjnej sokowirówki Philips HR 1869\01. Moje testowanie rozpoczęłam wraz z moją 6 letnią córką Wiktorią i dzidzią, która jest jeszcze w brzuszku. Jesteśmy bardzo zadowolone z jakości otrzymywanych soków, z prostoty z jaką obsługuje się to cudeńko techniki, łatwość demontażu w celu umycia oraz montażu.

Moja córka najbardziej polubiła soczek z marchwi, jabłek, pomarańczy. Ja natomiast wypijam sok z marchwi, buraków, jabłek i pomarańczy, ponieważ jest to wskazane w moim stanie w celu zapobiegania anemii, z którą walczę dla dobra dziecka. Taki naturalny sok uzyskany ze świeżych owoców dzięki waszej sokowirówce pozwala na dostarczenie naturalnych witamin i składników odżywczych do codziennej diety, co w dzisiejszych czasach jest tak ważne ze względu na bardzo przetworzoną żywność, która zawiera całą tablicę mendelejewa.

Katarzyna

Funkcjonalna, designerska i bardzo wydajna! Ta sokowirówka w okamgnieniu potrafi wyczarować smakowite koktajle dla całej rodziny. Tak, piszę specjalnie, że dla całej, bo jednorazowo jesteśmy w stanie przy jej użyciu uzyskać 2,5 litra soku, bez konieczności wyciągania zalegającego miąższu. Bardzo przydatna w tym celu jest dołączona do zestawu książeczka z przepisami na pysne koktajle, których zostałam wierną fanką. Dla tego urządzenia nie ma niemożliwego! Ma bardzo szeroki wlot, dzięki czemu większość owoców i warzyw mieści się w niej bez problemu, począwszy od selera po jabłka czy całe marchewki. Urządzenie nie jest głośne, a mimo to ma super powera! Dwa stopnie prędkości dają nam wybór, co do szybkości i konsystencji soku. Przydatnym jest niekapiący dziubek, dzięki czemu tworzenie swojego soku nie jest nużące i nie powoduje zabrudzeń. Z pomocą dla wszystkich leniuchów przychodzi technologia QuickClean, dzięki której czyszczenie urządzenia po pracy jest szybkie i przyjemne. Sitko, na którym zbiera się miąższ bardzo łatwo jest oczyścić nawet przy użyciu zwykłej kuchennej gąbeczki. Jak ja kocham patenty Philipsa!Sokowirówkę, o czym warto wspomnieć, bardzo łatwo rozebrać i umyć w zmywarce. Do tego kolor, nadający styl i charakter każdej kuchni! Aż żal jej chować do półki, toteż zajęła w kuchni naczelne miejsce, sprawując w niej smaczne rządy! Serdecznie polecam zakup,który, patrząc na jakość wykonania, jest inwestycją na lata!

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy