Reklama

Reklama

​Genialny trik z kurczakiem. Tak usuniesz tłustą skórę

​TikTok jest w ostatnim czasie bardzo popularny, a ludzie chętnie dzielą się tam zarówno śmiesznymi filmikami, jak i pomocnymi poradami. Gina Homolka, założycielka Skinnytaste, postanowiła zdradzić swój trik na pozbycie się skóry z kurczaka.

Trik z kurczakiem z TikToka

Gina Homolka jest profesjonalnym szefem kuchni i często dzieli się w mediach społecznościowych poradami na temat gotowania. Jej profil obserwuje już ponad 270 tysięcy osób. Niedawno TikTokerka nagrała film, na którym zdradza, jak łatwo i szybko usunąć skórę z kurczaka.

Filmik stał się prawdziwym hitem, a użytkownicy potwierdzali skuteczność metody Giny.

Gotowanie kurczaka: Porady z TikToka

Gina nie jest jedyną TikTokerką, której porady szybko stały się sławne. Wielu użytkowników dotychczas podzieliło się swoimi trikami, pomocnymi przy gotowaniu kurczaka.

Reklama

Jeżeli chcemy łatwo i bez zbędnego bałaganu usunąć ścięgna z piersi kurczaka to wystarczy wykorzystać przy tym widelec i ręcznik papierowy. Należy wsunąć ząbki widelca pomiędzy ścięgna kurczaka i pociągnąć w dół tak, by oderwać całe ścięgno. Świeże mięso jest śliskie, więc przydatny będzie ręcznik papierowy do trzymania.

Jeśli chcemy upiec równomiernie z każdej strony podudzia czy pałki z kurczaka, to warto skorzystać ze stojaka grillowego. Mięso podwieszamy na stojaku i wkładamy do piekarnika. Dzięki temu, ciepło dociera jednakowo do każdej strony mięsa i sprawia, że jest ono odpowiednio zarumienione oraz soczyste. 

Zobacz także:

5 błędów popełnianych przy przyrządzaniu kurczaka

Zdrowe dania, które mogą być bardziej kaloryczne, niż hamburger

Takich piersi kurczaka lepiej nie kupuj. Zdradzi je jeden szczegół

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kurczak | tik tok | udka z kurczaka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy