Reklama

Reklama

Facet pod prysznicem

Co robi mężczyzna pod prysznicem? Najczęściej po prostu się myje, ale wkrótce może się okazać, że facet pod prysznicem... robi pranie.

Dla tych, którzy nie mają czasu na wizytę w pralni, japońska firma stworzyła garnitury, które zamiast prać chemicznie, można wyprać... pod prysznicem.

Producent garniturów "Shower Clean", firma Konaka, przekonuje, że kolekcja garniturów nie wymagająca prasowania, które można prać w ciepłej wodzie pod prysznicem, jest jedyna w swoim rodzaju.Garnitury wykonane z bardzo lekkiej tkaniny łatwej do czyszczenia będą dostępne w sklepach w Japonii od lutego. Pranie jest proste - wystarczy powiesić garnitur odwrócony na lewą stronę na wieszaku i spłukiwać go ciepłą wodą przez kilka minut. Potem należy go odwrócić, powtórzyć procedurę i odwiesić do wysuszenia.

Główną grupą klientów mają być studenci poszukujący pracy, a także młodzi biznesmeni mieszkający samotnie - powiedział przedstawiciel firmy Shigeyuki Tsuchiya. "Często nie mają oni czasu na to, aby zabrać garnitur do pralni, a poza tym wełnę ciężko się prasuje. Nasze garnitury po prysznicu szybko wracają do dawnego kształtu" - wyjaśnił.

Reklama

Garnitury będą kosztowały od 260 do 492 dolarów.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: pranie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje