Reklama

Reklama

Jak głęboki powinien być dekolt?

Są panowie, którzy twierdzą że dekolt nie może być za duży. Jak widać na zdjęciach, które prezentujemy w galerii, wielu projektantów mody podziela ten pogląd. Oczywiście nie zawsze musimy schlebiać męskim gustom. Jaki więc powinien być dekolt?

Głębokie dekolty przykuwają wzrok. Gabriela Zapolska mówiła nawet, że "Są kobiety, które aby zatuszować swoje krzywe nogi, noszą bardzo duże dekolty". Metoda jest niezła musimy być jednak pewne, że to co chcemy pokazać wygląda naprawdę dobrze, a dekolt pasuje do naszej sylwetki. Jeżeli masz szerokie ramiona unikaj dekoltów "hiszpańskich" oraz "karo". Te ostatnie nie są również polecane osobom niskiego wzrostu. Warto jednak pamiętać, że nie tylko sylwetka się liczy - równie ważna jest okazja. Jeśli wybierasz się na rozmowę o pracę lub egzamin lepiej daruj sobie zbytnią ekstrawagancję.

Reklama

Twój rozmówca może pomyśleć, że z premedytacją wysyłasz sygnały erotyczne.

Dobierając kreację na wieczór nie musisz być taka ostrożna, a nawet możesz sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. W końcu kreacje wieczorowe to nie sukienki pensjonarek.

Sprawdź czy ubierasz się seksownie!

Zobacz co nowego na Kwestii gustu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dekolt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje