Reklama

Reklama

Akademia seksu i związków

4 kwietnia w Londynie pojawi się nowa atrakcja turystyczna. Amora - Akademia Seksu i Związków powstała po trzech latach przygotowań z udziałem doradczego zespołu lekarzy i psychologów.

Amora ma za zadanie umożliwić zwiedzającym - zarówno osobom wolnym jak i małżonkom, hetero- i homoseksualistom - lepsze zrozumienie miłości, seksu i związków.

Możliwe jest to dzięki trwającej około godziny "interaktywnej podróży" przez siedem stref prowadzących od flirtu i randek do dobrego samopoczucia seksualnego. Jest tam wszystko od miłości i zauroczenia po strefy erogeniczne i feromony wywołujące określone zachowania.

Grafika ścienna, wideoklipy i przewodnik dźwiękowy pomogą objaśnić eksponaty, a znajdujący się na miejscu wykwalifikowany seksuolog może udzielić wskazówek i rad, o ile będzie taka potrzeba. Pierwszą z cyklu wystaw czasowych jest Amorgasm - wystawa objaśniająca, co dzieje się z ciałem w czasie orgazmu.

Reklama

W galerii sztuki pokazano sztukę erotyczną w oparciu o eksponaty wypożyczone z Instytutu Kinsey w USA. Jest tu sala afrodyzjaków, w której podaje się rozmaite mleczne i bezalkoholowe koktajle, a także butik, w którym sprzedaje się całą gamę produktów. W planach jest również program warsztatów i seminariów prowadzonych przez czołowych seksuologów.

Wstęp do Akademii mają wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: akademia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje