Reklama

Reklama

Ginekolog - na żywo w TV.INTERIA.PL

W poniedziałek 5 lutego w programie Sex-misja w tv.interia.pl możecie porozmawiać o najbardziej wstydliwych problemach, bowiem naszym gościem będzie ginekolog dr n. med. Magdalena Kołacz z Medycznej Przychodni Specjalistyczno - Zabiegowej ARS-MEDICA.

Tematy dotyczące seksu, zwłaszcza antykoncepcji, może już nie są tematami tabu, ale na pewno nadal mówi się o nich zdecydowanie za mało. Wielu z nas ma rozterki, gdy chcę wybrać odpowiednią metodę antykoncepcji, nadal istnieje grupa kobiet, która boi się chodzić do ginekologa, rodzice wstydzą się rozmawiać z dziećmi o seksie...

W programie Sex-misja w tv.interia.pl porozmawiamy przede wszystkim o Waszych problemach, które możecie już wysyłać na adres: seksmisja@tv.interia.pl. Również w trakcie trwania programu można zadawać pytania do naszego gościa poprzez czat.

Reklama

Czy podczas pierwszego stosunku można zajść w ciążę? Czy tabletki antykoncepcyjne chronią przed AIDS? Jakie są pierwsze objawy ciąży? Czy prezerwatywy mogą uczulać? Czy seks analny jest szkodliwy? Jakie są najnowsze metody antykoncepcji? Jak zmniejszyć napięcie przedmiesiączkowe? Czy po tabletkach antykoncepcyjnych się tyje? Jak wysokie jest ryzyko zajścia w ciążę przy stosunku przerywanym? Jak jest najskuteczniejsza antykoncepcja w sytuacji, gdy nie możemy brać tabletek? Czy brak miesiączki zawsze oznacza ciążę? Pogadamy także o objawach i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową.

Jeśli macie jakieś pytania do naszego gościa - ginekolog, dr n. med. Magdaleny Kołacz - kierujcie je pod adres: seksmisja@tv.interia.pl

Program Sex-misja w tv.interia.pl - poniedziałek 5 lutego o godz. 20. Oglądaj koniecznie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sex | ginekolog

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy