Reklama

Reklama

Gwiazdy i INTERIA.PL dla rodzin ofiar

INTERIA.PL zaprasza do udziału w aukcjach charytatywnych, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc rodzinom ofiar i osobom poszkodowanym w katastrofie budowlanej na Śląsku.

Kiedy poprosiliśmy naszych Przyjaciół, ludzi znanych i lubianych - muzyków, pisarzy, aktorów, sportowców i wielu innych - o przekazywanie nam symbolicznych przedmiotów na aukcję, ich odzew był natychmiastowy.

Szczegóły aukcji znajdziesz tutaj.

W tej chwili licytujemy ponad 150 przedmiotów, ale to jeszcze nie koniec. Codziennie pojawiają się nowe, unikalne przedmioty podarowane przez gwiazdy.

Prosimy Was - dołączcie do akcji. Nie zawiedźcie wszystkich osób, które przekazały przedmioty na ten cel. Liczy się każda złotówka i od niej właśnie zaczynamy... Udowodnijmy, że nasza najważniejsza cecha narodowa - solidarność - nie jest dziś tylko pustym słowem.

Reklama

Wpłaty będą kierowane bezpośrednio na konto katowickiego oddziału Caritas: GBG II/O Katowice 90 1560 1111 0000 9070 0011 6398 z dopiskiem "INTERIA". Wylicytowane przedmioty wyślemy po otrzymaniu potwierdzenia z Caritas, że środki wpłynęły na podane konto.

Osoby, które chcą przyłączyć się do akcji, lub mają jakieś pytania prosimy o kontakt pod adresem: aukcja@firma.interia.pl

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali serce, przekazując nam przedmioty do licytacji.

Zobacz zdjęcia niektórych licytowanych przedmiotów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aukcja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy