Reklama

Reklama

Jak zamienić się w femme fatale?

W ciągu kilku chwil dzięki niej można stać się hydraulikiem Edkiem, damą wyrwaną z baroku, kocicą, Pierrotem i wampirzycą. O godz. 13.00 gościem interaktywnego programu E-misja w tv.interia.pl będzie charakteryzatorka Anna Słupczyńska.

Jak stworzyć, wykreować makijażem postać tak, by po wkroczeniu na scenę nikt nie miał wątpliwości, jaką rolę aktor za kilka chwil odegra. Czy ten zawód daje satysfakcję? Czy aby go wykonywać trzeba mieć wrodzone zdolności?

Czy charakteryzacja ze zwykłego człowieka może zrobić potwora? Czy zanim na twarzy pojawi się pierwszy szkic trzeba poznać naturę odgrywanej roli? Jak makijaż zmienia człowieka? Czy odpowiednia kreska na oku może zmienić szarą myszkę w femme fatale?

Przekonacie się także, czy powiedzenie: "nie szata zdobi człowieka" ma przełożenie w życiu codziennym. W jaki sposób ze zwykłej dziewczyny "zrobić" niezwykłą kobietę? Jak znaleźć własny styl? Jak odnaleźć się w obecnej (narzuconej przez świat mody) dżungli trendów? Kiedy popada się w śmieszność? Ile czasu potrzeba, by stać się Supermanem, Spidermanem bądź kobietą Kotem?

Reklama

O tym, czy dobrze wykonana charakteryzacja jest integralną częścią odgrywanej przez aktora postaci, jak wpływa na gesty, miny, zachowanie - przekonacie się dziś o godz. 13.00 w interaktywnym programie E-misja w tv.interia.pl. Zapraszamy!

Joanna Kucia

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje