Jak znaleźć partnera po 30 roku życia?

Niektórzy w ogóle nie widzą problemu, inni przytaczają argumenty za tym, że w naszych czasach bycie singlem przestaje być kwestią wyboru, a staje się wręcz koniecznością. Dlaczego kobietom po 30 roku życia coraz trudniej znaleźć życiowego partnera?

Wolny mężczyzna - "towar" deficytowy?

W naszym społeczeństwie liczba kobiet przewyższa liczbę mężczyzn. Najgorzej jest w województwach dolnośląskim, śląskim, mazowieckim i łódzkim. Tam na jednego mężczyznę przypada średnio od ośmiu do dziewięciu kobiet. Feminizację społeczeństwa widać na przykładzie biur matrymonialnych. Ich klientami są w 70% panie w wieku 45-60 lat. Czynniki demograficzne to nie jedyna przyczyna trudności w znalezieniu "księcia z bajki".

Najpierw kariera, potem miłość

Młodzi ludzie często przekładają karierę zawodową nad szukanie partnera, z którym mogliby założyć rodzinę. Trend ten widoczny jest w szczególności w dużych miastach. Młode wykształcone Polki skupiają się bardziej na znalezieniu dobrze płatnej pracy, niż osoby, z którą mogłyby dzielić życie. Ale czy naprawdę kobiety po 30 nie mają szans na znalezienie miłości?

Do zakochania jeden krok...

Nie ma uniwersalnej rady gdzie i jak kogoś poznać, bo każda okazja jest idealna, jeśli potrafi się ją wykorzystać. Z każdym mijającym rokiem trudniej nam otworzyć się na nowe znajomości. Zaczynamy mieć kompleksy z powodu wyglądu, szczególnie zmarszczki potrafią odebrać pewność siebie. Poziome i pionowe linie zdradzają wiek i odbierają poczucie atrakcyjności. W pewnym wieku nie ukryje ich nawet gruba warstwa makijażu. Nawiasem mówiąc, po co próbować ukrywać zmarszczki, skoro można na zawsze się ich pozbyć? 

Wyglądaj i czuj się młodo!

Atrakcyjność nie zależy od wieku czy rozmiaru, to efekt lubienia siebie. Wielu kobietom trudno jednak uwierzyć, że są piękne, gdy widzą w lustrze twarz pokrytą gęstą siateczką zmarszczek. Z pomocą śpieszą profesjonalne kosmetyki przeciwzmarszczkowe, które są w stanie opóźnić proces starzenia się skóry, a nawet cofnąć efekty upływającego czasu.

Regularne stosowanie najlepszych kremów na zmarszczki zmniejsza widoczność zmarszczek, ujednolica koloryt skóry, przywraca jej jędrność i nawilżenie, a także poprawia owal twarzy. Nie ważne przecież ile masz lat - ważne na ile wyglądasz!

Kliknij tutaj, aby zamówić 4-tygodniową formułę amerykańskich genetyków

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy