Reklama

Reklama

Jeszcze dla ciebie za wcześnie na seks

Tym nastolatkom teraz przewraca się w głowie. To wina telewizji i czasopism, w których aż roi się od erotycznej tematyki.

Dorwałam stos takich gazetek w pokoju mojej 16-letniej córki Małgosi. Oczywiście schowane przede mną w regale. Radzili tam, jak podrywać chłopaków, jak się całować. A także co zrobić, aby nie zajść w ciążę. Byłam tym oburzona. Powiedziałam o tym mężowi. Ale on tylko się skrzywił i stwierdził, że powinnam dać spokój. Ale ja nie mogłam przejść nad tym do porządku dziennego. Zrobiłam jej awanturę i wszystko wykrzyczałam.

Ale Małgosia zamiast się zawstydzić, postawiła się. No i wyszło szydło z worka. Kiedy ją przycisnęłam do muru, przyznała się, że ma już chłopaka i chce, żeby ginekolog przepisał jej pigułki antykoncepcyjne. Jednak nie chciała mi powiedzieć, czy już z nim współżyje czy nie. A jej koleżanki już zażywają takie tabletki. Taka bezczelna! Zatkało mnie z wrażenia. Coś takiego! Czy te dziewczyny są już tak zepsute czy wcześniej dojrzewają? Jestem w szoku. Przecież nie mogę na to pozwolić.

Reklama

Jeszcze za wcześnie dla niej na seks! A jak zajdzie w ciążę, to co dalej? Oczywiście rzuci szkołę, a jest dopiero w pierwszej klasie liceum. Zmarnuje sobie życie, a ja będę musiała zajmować się jej dzieckiem. I co ja teraz mam zrobić?

Natalia, 38 l.

Bella Relaks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje