Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska - na żywo!

W czwartek, 1 lutego 2007 roku, o godz. 16. gościem programu Transmisja, nadawanego na żywo do sieci w tv.interia.pl z interaktywnym udziałem użytkowników, będzie Joanna Koroniewska - jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Spotkanie relacjonować będziemy także w formie tradycyjnego czatu moderowanego.

Jak znosi niesamowitą popularność? Czy ma wpływ na powstawanie scenariusza "M jak Miłość"? Jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem? Czy nie tęskni za rola w pełnometrażowym filmie fabularnym? Jak postrzega polską rzeczywistość serialową? Czy przeszkadzają jej paparazzi? Kto jest jej aktorskim wzorcem? Joasia zapewnia za naszym pośrednictwem, że postara się odpowiedzieć na jak najwięcej Waszych pytań!

Czekamy na Wasze pytania do Joanny Koroniewskiej - PISZCIE!

Reklama

Joanna Koroniewska pochodzi z Torunia - miasta pachnącego piernikami, tam się urodziła i wychowała. Jest utalentowana muzycznie, co potwierdziło jej wykształcenie muzyczne oraz udzielanie się w kościelnym chórze. Joasia postanowiła sprawdzić się także przed kamerą i tak właśnie trafiła do łódzkiej filmówki.

Absolwentka PWSFTViT w Łodzi. Na trzecim roku wygrała casting do roli Małgosi w serialu "M jak miłość". Tą rolą podbiła serca widzów i od tej roli zaczęła się jej ogromna popularność. Wystąpiła także w programie "Taniec z gwiazdami", zajmując III miejsce razem ze swoim partnerem Robertem Kochankiem. Włada biegle językiem angielskim i rosyjskim.

W serialu "M jak miłość" gra najmłodszą latorośl rodu Mostowiaków, oczko w głowie seniora rodu. Jednak tak krystalicznie czystym oczkiem niestety nie jest. Scenarzyści zafundowali jej liczne romanse, zdrady, a w obecnym czasie serialowym już drugie małżeństwo.

Sukces serialu spowodował, że aktorka jest przez swoich fanów wyczekiwana na różnych imprezach, z zaproszeń na które bardzo chętnie korzysta. Ostatnio stanęła po drugiej stronie kamery. Razem z reżyserem Mateuszem Dymkiem nakręciła niezależny film pt. "Zwierzę powierzchni".

Prywatnie związana jest z Maciejem Dowborem - dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Para spotkała się po raz pierwszy przy okazji wywiadu, który Maciej miał przeprowadzić z aktorką. No i stało się!

Zapraszamy na spotkanie z Joasią Koroniewską! Początek w czwartek, 1 lutego 2007 roku o godz. 16.00.

Wejdź tutaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje