Reklama

Reklama

Kobieta czy mężczyzna?

W przededniu walentynkowego święta zakochanych powracają pytania związane z naszą płciowością. Te mniej poważne i te całkiem serio, na które nie zawsze i nie wszyscy potrafią odpowiadać.

Takim właśnie pytaniom poświęcamy kolejne spotkanie z cyklu "Obiady czwartkowe INTERIA.PL".

Reklama

Tym razem na obiad do warszawskiej restauracji Chianti zaprosiliśmy aktorów: Renatę Dancewicz i Tomasza Stockingera. Oboje są bardzo popularni, oboje mają w sobie to coś, co nie jest takie łatwe do zdefiniowania, a co zwykło się nazywać klasą. Oboje, jako aktorzy, wielokrotnie musieli już w życiu analizować charaktery granych przez siebie postaci, więc mogą wystąpić w roli autorytetów w tej dziedzinie.

Zapytamy naszych gości o miłość, zdradę, o walentynki, o sposoby na odreagowanie trudnych sytuacji, o umiejętność wybaczania i wiele innych spraw oraz problemów, jakie towarzyszą stosunkom męsko-damskim. Czy będą się spierać, czy tylko na tyle, na ile potrafią, postarają się przekazać nam przemyślenia wynikające z własnych doświadczeń?

Na pytanie o to - kto ma większy wpływ na nasze życie, kobiety czy mężczyźni? - każdy z nas ma prawdopodobnie bardzo indywidualną odpowiedź. Faktem jest też to, że mężczyźni nie mogliby istnieć bez kobiet, a kobiety bez mężczyzn. Jak jednak żyć i współistnieć, by się wzajemnie raczej wspierać niż zwalczać... Na ten temat również rozmawiać będziemy z naszymi gośćmi.

Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania z Renatą Dancewicz i Tomaszem Stockingerem. Początek o godz. 14:00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje