Metamorfoza Rafała Maślaka

Rafał Maślak karierę w polskim show-biznesie rozpoczął w 2014 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistera Polski 2014 i III Wicemistera International 2014.

Od tego czasu jest stale obecny w telewizji i mediach społecznościowych. Brał udział m.in. w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i TVN-owskim "Agencie". Na kanale Polsat Cafe prowadził natomiast "Randkę z Maślakiem".

Reklama

W międzyczasie Rafał, wspólnie ze swoją dziewczyną Kamilą Nicpoń, otworzył salon stylizacji paznokci. Ostatnio możemy oglądać go w roli jurora w programie #Supermodelka Plus Size.

W związku z rosnącą popularnością, model zdecydował się na odważny krok i podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem z przeszłości.

Na swoim Instagramie zamieścił fotografię sprzed siedmiu lat i zestawił ją z aktualnym wizerunkiem. Zdjęcia opatrzył wyczerpującym opisem, w którym możemy przeczytać m.in.:

"Ostatnio znalazłem swoje zdjęcie ze ślubu mojego brata sprzed 7 lat. Pierwsza reakcja - śmiech i niedowierzanie. Jak ja wyglądałem!!! (...) Bałem się wychodzić do ludzi.

Bałem się, że będę krytykowany. Zastanawiałem i martwiłem na zapas co na mój temat powiedzą i pomyślą inni (...) Moja niska samoocena i cherlawy wygląd był wynikiem choroby, przez którą schudłem 20 kg. Dzięki wielomiesięcznemu leczeniu udało mi się pokonać skutki nadczynności tarczycy (...)

Przez ostatnie trzy lata moje życie zmieniło się diametralnie. Były wzloty i upadki, ale dziś śmiało mogę powiedzieć, że wygrałem!"

Musimy przyznać, że metamorfoza Rafała robi na nas ogromne wrażenie. Uwierzylibyście siedem lat temu, że zostanie Misterem Polski?

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maślak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje