Reklama

Reklama

O seksie bez skrępowania!

W poniedziałek 26 marca w programie Sex-misja w LIVE.INTERIA.TV możecie porozmawiać o najbardziej wstydliwych problemach, bowiem naszym gościem będzie Alina Henzel- Korzeniowska - psycholog, seksuolog i psychoanalityk, moderator forum www.seksuolog.org.pl, z którym portal INTERIA.PL współpracuje już od roku.

Nasza rzeczywistość uległa silnej seksualizacji. Seks jest wszechobecny w sztuce, reklamie, gazetach, modzie. Nie sposób tego nie zauważyć.

Reklama

Z jednej strony wydaje się, że powinniśmy być przez to bardziej otwarci i mówić o seksie bez skrępowania. Niestety nie jest to do końca prawdą. Seks oczywiście jest dla nas zjawiskiem fascynującym. O seksie dużo się mówi, dużo pisze, ale czy w odpowiedni sposób? Wiele osób nadal ma problemy związane z tą sferą. Często jest tak, że żartujemy na temat seksu, ale nie potrafimy o nim po prostu porozmawiać. Wstydzimy się, że coś z nami nie tak, nie wiemy czego naprawdę potrzebujemy a nawet jeśli zdajemy sobie z tego sprawę, to boimy się powiedzieć o tym partnerowi.

Po prostu mamy problemy związane ze sferą seksu - warto o nich porozmawiać. Najlepiej z seksuologiem. Teraz macie okazję, gdyż właśnie seksuolog będzie naszym gościem w programie Sex-misja. Jeśli macie jakieś obawy, wątpliwości już teraz możecie wysyłać je na adres: seksmisja@tv.interia.pl. Również w trakcie trwania programu można zadawać pytania do naszego gościa poprzez czat.

Co to jest petting? Czy istnieją zakazane fantazje seksualne? Czy u mężczyzn orgazm zawsze objawia się wytryskiem? Dlaczego zdradzamy? Co ma zrobić mężczyzna, któremu obniżyło się libido? Czy istnieje miłość bez zazdrości? Jakie są symptomy awersji seksualnej u kobiet? Czy masturbacja może powodować kłopoty z orgazmem? Co zrobić, jeśli prawie nigdy nie mamy ochoty na seks? Kiedy oglądanie pornografii jest patologią? Czy dziewica może przeżyć orgazm? Jak zaplanować ten pierwszy raz? Czy u kobiet w czasie szczytowania też może wystąpić wytrysk? Jakie są najczęściej spotykane zaburzenia erekcji? Czy da się uzależnić od seksu? Czy mężczyzna czuje w jakiś sposób to, że kobieta kocha się po raz pierwszy?

Jeśli macie jakieś pytania do naszego gościa - psycholog, seksuolog i psychoanalityk Aliny Henzel - Korzeniowskiej- kierujcie je pod adres: seksmisja@tv.interia.pl

Anna Grzegożek

Pamiętaj! Program Sex-misja w LIVE.INTERIA.TV - poniedziałek 26 marca o godz. 20. Oglądaj koniecznie!

Dowiedz się więcej na temat: psycholog | seks | sex | seksuolog

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje