Reklama

Reklama

Sadie Frost wyszłaby ponownie za mąż

Sadie Frost "bardzo by chciała" wyjść ponownie za mąż.

50-letnia aktorka była zamężna z gwiazdą Spandau Ballet Garym Kempem od 1988 do 1995 roku oraz z aktorem Judem Law od 1997 do 2003 roku i pomimo dwóch nieudanych związków, chciałaby ponownie wyjść za mąż.

 - Tak, zdecydowanie. Chciałabym. Bardzo. Naprawdę wierzę w związki. Ale szczerze, mam kilka bardzo pracowitych miesięcy, więc skupiam się głównie na pracy, a nie mam czasu na nic innego... - powiedziała w jednym z wywiadów.

Gwiazda 'Draculi' - która twierdzi, że "raczej nie" spotyka się obecnie z nikim - utrzymuje, że czuje się bardziej "kompletna", po tym jak skończyła 50 lat.

  - Jest śmiesznie, kiedy osiąga się ten symboliczny wiek, który wydawałby sią już starością, ale ja tego nie czuję... Mogę robić wszystko, co robiłam jako 20-latka - ale lepiej. Jeśli rozmawiamy o wbieganiu pod górkę, albo pisaniu czegoś głębokiego, poświęcaniu się czemuś. Jestem bardziej świadoma innych. Wszystko jest bardziej kompletne - tłumaczyła.

Sadie - która ma syna Finlaya z Garym oraz dwóch synów Rafferty i Rudy i córkę Iris z Jude - przyznaje także, że jej życie seksualne jest teraz lepsze.

W rozmowie z gazetą Sunday Telegraph dodała:  - Tak oczywiście. To znaczy nie mogę narzekać.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje