Reklama

Reklama

Ninja Warrior Polska 4: Podsumowanie szóstego odcinka

Ostatni odcinek eliminacyjny już za nami, a w nim emocji nie brakowało. Poznaliśmy czterech ostatnich finalistów i tylko kilka dni dzieli nas od wielkiego finału. Kto uzupełnił finałową stawkę i jak z torem Ninja Warrior Polska poradzili sobie Jerzy Mielewski oraz Jakub Czaplejewicz? Sprawdźmy.

Jednym z pierwszych zawodników, którzy pojawili się na starcie był pochodzący z Kaszub Piotr Recław. Mężczyzna bez problemu poradził sobie z pierwszymi przeszkodami, jednak w końcu musiał uznać wyższość toru Ninja Warrior Polska.

Chwilę później na starcie zobaczyliśmy samego Jerzego Mielewskiego. Komentator postanowił zejść ze swojego stanowiska i spróbować swoich sił na torze. No cóż... po jego występie wiemy już dlaczego został komentatorem.

Do programu zawitała także jedna ósma zespołu Enej w postaci Jakuba Czaplejewicza. Muzyk pokazał, że porządnie przygotował się do startu, jednak lekki błąd techniczny przekreślił jego plany o awansie do półfinału.

Reklama

Pierwszym, który przełamał złą passę nieudanych występów, był Marcin Ćwirzeń. W trakcie jego występu sędzia również dopatrzył się drobnego przewinienia, jednak po dokładnej analizie pozwolił mu kontynuować bieg. Na mecie uczestnik po prostu wybuchnął ze szczęścia.

W szóstym odcinku zobaczyliśmy także Julię Maciuszek, czyli trzecią kobietę w Polsce, która pokonała tor eliminacyjny. Niestety tym razem nie udało jej się powtórzyć sukcesu z trzeciej edycji.

Do półfinału awansowała 10 najlepszych zawodników: Kamil Stolecki, Marcin Gałązka, Marek Kubacki, Grzegorz Kułakowski, Damian Łukasik, Tomasz Tomaka, Marcin Ćwirzeń, Maciej Serafiński, Witalij Orichowski oraz Wiktor Wójcik. Ostatnia dwójka zmierzyła się na Power Tower o bezpośredni awans do finału

Z tego starcia górą wyszedł Wiktor Wójcik, który dosłownie o włos pokonał swojego rywala. Witalij Orichowski za to jako jedyny pokonał tor półfinału, dzięki czemu również zobaczymy go w finale. Oprócz wspomnianej dwójki awans wywalczyli także Kamil Stolecki oraz Marcin Gałązka.

Wielki finał czwartego sezonu Ninja Warrior Polska już we wtorek (12 października) o godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje