Reklama

Reklama

Metamorfozy włosów, które osiągnięto niewielkim kosztem. Musisz to zobaczyć!

Każda kobieta, od czasu do czasu, ma ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie. Najczęściej zaczynamy od wypróbowania nowego odcienia lub długości włosów. Nawet taka drobna modyfikacja o dosłownie jeden ton, czy przycięcie ich o kilka centymetrów potrafi bardzo korzystnie odmienić cały look.

Zmiana pory roku, nastroju, awans - te okoliczności sprawiają, że zmian chcemy nie tylko w naszym życiu, ale i wyglądzie. Kobiety zdają sobie sprawę, że drobna modyfikacja koloru włosów czy kształtu fryzury może je całkowicie odmienić.

Reklama

Nie zawsze jednak potrzebujemy gwałtownych, trwałych modyfikacji looku. Przed drastycznymi zmianami na długi czas, warto zrobić sobie małą przymiarkę. Na przykład zmienić kolor włosów o kilka odcieni czy zrobić sobie "chwilową" grzywkę lub inna długość włosów.

Wbrew pozorom takie metamorfozy można przeprowadzić samodzielnie, bez wydawania kroci w salonie fryzjerskim. Dla "tymczasowej" grzywki wcale nie trzeba ścinać włosów. Wystarczy odseparować pasmo włosów,  wyprostować, zaczesać je na czoło i utrwalić lakierem. By zobaczyć, jak zmienia się nasza twarz, gdy mamy dłuższe włosy, śmiało można użyć doczepianych pasm. Aby sprawdzić, jak nieco inny odcień włosów wpływa na wygląd twarzy, można użyć odżywki koloryzującej.

Piękny kolor na zawołanie

 "Metamorfozy" potrzebujemy także w codziennym życiu. Jak pokazują badania, ponad połowa Polek koloryzację włosów przeprowadza w warunkach domowych. Według danych firmy Joanna, w kraju nad Wisłą rocznie sprzedaje się ponad 42 miliony sztuk farb (głównie do trwałej koloryzacji). Niestety wiele kobiet nie ma czasu na regularne powtarzanie koloryzacji i wstydzi się widocznych odrostów.  Spora część pań ogranicza także nakładanie farby w trosce o kondycję swoich pukli. Polki marzą o metamorfozie z kopciuszka w piękną królewnę, ale nie wiedzą, jak zrobić to niedrogim kosztem szybko i bezpiecznie. Chętnie sięgnęłyby po produkt, który przedłuży trwałość lub odświeży go do czasu kolejnego farbowania. W odpowiedzi na te bolączki, Laboratorium Kosmetyczne Joanna wprowadziło na rynek innowacyjny kosmetyk -  Koloryzujące Odżywki Ultra Color. To produkty z pogranicza dwóch kategorii: koloryzacji oraz pielęgnacji.

Nowy kolor w 3 minuty!

Choć na przestrzeni ostatnich lat farbowanie włosów staje się coraz łatwiejsze, to jednak nadal wymaga poświęcenia przynajmniej godziny. Jeżeli korzystamy z usług fryzjera, do tego czasu trzeba doliczyć czekanie w salonie i fakt, że nie każdy kolorysta ma akurat wolne miejsce w grafiku. Tymczasem w sytuacji, gdy kolor wyblakł, a wielkimi krokami zbliża się ważna uroczystość każda chwila jest cenna. Na szczęście, dzięki Koloryzującym Odżywkom Ultra Color można dokonać fryzjerskiej metamorfozy dosłownie w trzy minuty. Co ważne, nie jest to jednorazowe ratowanie wizerunku, bo efekt na włosach utrzymuje się do 3-4 myć, czyli średnio cieszyć można się nim przez  około 2-3 tygodnie. W jego składzie znaleźć można wyłącznie barwniki bezpośrednie, czyli takie, które są zmywalne. Kosmetyk dostosowuje się do potrzeb kobiet. W zależności od zamiarów może odświeżyć kolor lub zmienić go o kilka tonów. To jednak nie wszystko!

Odżywienie włosów farbowanych

Tradycyjne farby trwale koloryzujące przy częstym używaniu mogą uszkodzić strukturę włosów. Właśnie dlatego wiele kobiet stara się do minimum zredukować częstotliwość jej nakładania.  Tymczasem odżywka koloryzująca nie tylko nie niszczy włosów, ponieważ w jej składzie nie ma ani amoniaku, ani wody utlenionej. Jest za to bogata w składniki odżywcze, które pielęgnują włosy. Nawet najbardziej niesforne pukle będą wygładzone, miękkie i wzmocnione.

Produkt dostępny jest w pięciu wariantach kolorystycznych. Taka szeroka gama (od chłodnych blondów po burgundy) sprawia, że każda Polka może szybko i bez szwanku odświeżyć swój look. Łatwe i błyskawiczne "farbowanie"  dzięki Koloryzującym Odżywkom Ultra Color stanie się panaceum na "nagłe wielkie wyjścia". Zobaczcie, jakie metamorfozy osiągnięto, dzięki ich użyciu!

Materiał powstał we współpracy z Laboratorium Kosmetycznym Joanna

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje