Reklama

Reklama

Nowa kolekcja marki Kiss The Frog

Rewolucja w zakupach od najlepszych polskich marek i projektantów! Specjalnie wyselekcjonowane marki i projektanci, limitowane kolekcje, oferty cenowe, jakich jeszcze nie było, a to wszystko na niepowtarzalnych zdjęciach najlepszych polskich fotografów!

Zakładka "PREMIERA" to miejsce stworzone specjalnie dla miłośników mody. Co około 10 dni prezentowane są tam nowe, unikatowe kolekcje starannie wyselekcjonowanych projektantów. Kupując w zakładce "PREMIERA" masz pewność, że wybierasz to, co w polskiej modzie najlepsze,
w najniższej cenie i z gwarancją , że zaprezentowane modele będziesz nosić jako pierwsza.

Sprzedaż odbywa się w ograniczonych czasem i ilością egzemplarzy kampaniach, które trwać będą od kilku do kilkunastu dni. "Zadbaliśmy o to, żeby oferta zakładki "PREMIERA" była atrakcyjna zarówno dla osób świetnie znających się na polskiej modzie, jak i tych, którzy nie mieli jeszcze z nią styczności" - mówią założyciele SHOWROOM.PL.

Reklama

Do pierwszych kampanii zostały wybrane bardzo atrakcyjne marki, dlatego najpopularniejsze produkty mogą zostać wyprzedane już w pierwszych dniach kampanii.

Prosta, funkcjonalna, oversizowa, ale równocześnie niezwykle kobieca, eteryczna, delikatna - tak w skrócie określić można nową kolekcję warszawskiej marki Kiss the Frog. Tym razem projektantki dodały jeszcze więcej grunge’owego pazura.

Przez kolekcję przeplatają się rozciągnięte dzianiny, niewykończone elementy, kontrolowane dziury. Wszystko to jednak w zgranym duecie z nutą romantyzmu. Kobieta Kiss the Frog to niezmiennie charyzmatyczna indywidualistka z artystyczną duszą.

Z okazji premiery nowych modeli, wszystkie produkty dostępne są ze specjalnym rabatem -25%. Ilość dostępnych egzemplarzy jest ograniczona, a ich sprzedaż trwa tylko do 23.08.2013r. Wysyłka realizowana jest przez SHOWROOM w terminie ok. 3 tygodni od dnia zakończenia kampanii sprzedażowej.                              

Czas trwania kampanii: 13.09.2013r. - 23.09.2013r.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zakupy online | polskie marki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy