Reklama

Reklama

M&S torba na całe życie

Co ma wspólnego Marks & Spencer, UNICEF i plastikowa torba, która może nam posłużyć przez całe życie?

Łączy je nowy, ekologiczno-charytatywny projekt Marks & Spencer. Firma wprowadza właśnie do sprzedaży "Bags for life", nowe plastikowe torby wielokrotnego użytku, wykonane w całości z surowców wtórnych.

Część dochodu pochodzącego z ich sprzedaży M&S przekaże organizacji UNICEF. Co w tym wyjątkowego? Za torbę zapłacimy tylko raz, a gdy się zużyje, będziemy ją mogli wymienić na nową, za darmo i tak bez końca. Stara, zostawiona w sklepie M&S, trafi za każdym razem do recyklingu.

Projekt to część Planu A, czyli własnego, globalnego eko-planu Marks & Spencer, realizowanego przez firmę już od 7 lat. Plan A jest wyrazem zaangażowania M&S w ochronę zasobów naturalnych ziemi oraz promocję ekologicznego, etycznego i zdrowego stylu życia.

Reklama

BAGS FOR LIFEBAGS FOR LIFEBAGS FOR LIFE

Tym projektem, M&S chce przekonać swoich klientów do zmiany nawyków zakupowych  i korzystania z toreb wielokrotnego użytku.W ten sposób firma chce przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska.

Mając na uwadze skalę działania M&S (ponad 1000 sklepów na całym świecie), kupując torbę "Bag for life", rzeczywiście przyczyniamy się do zmniejszenia produkcji odpadów i realnie wpływamy na stan środowiska naturalnego.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: M&S torba na całe życie | Marks&Spencer | okazje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy