Reklama

Reklama

Modowe SOS

„Zostałam wybrana po to, aby pomagać klientom Złotych Tarasów w kształtowaniu własnego stylu” – mówi Katarzyna Antonik, stylistka Złotych Tarasów, wyłoniona w ramach organizowanego przez centrum handlowe konkursu.

Choć wydają się być zarezerwowane dla gwiazd, porady stylisty stają się coraz popularniejsze. Liczba marek, trendów, kolorów czy fasonów sprawia, że wiele osób czuje się zagubionych. Praca, codzienne obowiązki i tempo życia nie zawsze sprzyjają spokojnym zakupom i przemyślanym decyzjom. W efekcie kupujemy to, co uznawane jest za modne, pojawia się w reklamach i dobrze prezentuje się na innych, ale czy na nas będzie wyglądać równie dobrze?

Złote Tarasy dają wszystkim klientom szansę poznania i zdefiniowania własnego stylu w czasie profesjonalnych konsultacji ze stylistką. Katarzyna Antonik posiada ponad 7-letnie doświadczenie w pracy stylisty. W czasie swojej kariery współpracowała ze stacjami telewizyjnymi, magazynami modowymi i agencjami reklamowymi. Obecnie jest główną stylistką Fashion Designer Awards. Pracując jako personal shopper, świadczy również usługi dla klientek indywidualnych z zakresu analizy kolorystycznej, określenia typu sylwetki oraz komponowania zawartości szafy.

Reklama

Klientom Złotych Tarasów pani Katarzyna chce pomagać w tworzeniu własnego stylu.
- Celem, który sobie stawiam, jest nauczenie klientów umiejętnego obchodzenia się z trendami. Musimy nauczyć się w taki sposób selekcjonować ubrania, aby jak najbardziej pasowały do naszej osobowości - twierdzi pani Kasia i dodaje - w pełni zgadzam się ze stwierdzeniem Coco Chanel, która mówiła o tym, że moda się zmienia, a styl pozostaje. Nie chciałabym nikogo przebierać. Idealnie, gdyby spotkanie ze mną było chwilą refleksji nad własnym stylem i analizą dotychczasowych eksperymentów stylizacyjnych.

Na stronie www.zlotetarasy.pl/stylista, można już umówić się na bezpłatne konsultacje ze stylistką, która pomoże w świadomym budowaniu garderoby podkreślającej indywidualne atuty.

Aby umówić się na bezpłatne spotkanie ze stylistką, należy sprawdzić grafik i zarejestrować wizytę na stronie www.zlotetarasy.pl/stylista Znajdą się tam również wszystkie niezbędne informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do takich konsultacji.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje