Reklama

Reklama

W Marks & Spencer zadbasz o piersi

W sklepach Marks & Spencer można teraz skorzystać z bezpłatnej usługi dobierania biustonoszy, nauczyć się poprawnego samobadania badania piersi, a także wesprzeć projekt realizowany przez Ruch Społeczny Polskie Amazonki - Poradnia "Apetyt na Życie". Mamy na to czas do końca września.

Wrzesień to w Marks & Spencer miesiąc biustonoszy, bielizny i działań których celem jest profilaktyka raka piersi. We wszystkich sklepach tej sieci można skorzystać z promocji na zakup biustonoszy i bezpłatnych porad profesjonalnych brafitterek (brafitterki pomogą dobrać nie tylko prawidłowy biustonosz, ale też inny rodzaj bielizny: dobre majtki, bieliznę korygującą, albo np. bieliznę sportową), a w największym warszawskim sklepie M&S w Sawie, przy ul. Marszałkowskiej, można będzie też zakupić pooperacyjne biustonosza oraz nauczyć się prawidłowego samobadania piersi. Prezentacje prowadzone przez lekarzy specjalistów będą się tu odbywać w każdy weekend września - w piątek w godz.17.00-20.00 i sobotę w godz.14.00-18.00.

Reklama

Prezentacje poprawnego samobadania piersi, realizowane są we współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonki. Sklepy Marks & Spencer będą też przez cały wrzesień prowadzić zbiórkę pieniędzy na rzecz tej organizacji i zachęcać wszystkich do wpierania nowego projektu Amazonek - Poradni "Apetyt na życie".

Kilka słów o projekcie Poradnia "Apetyt na Życie"

W 2013 roku, z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, Polskie Amazonki rozpoczęły kampanię "Apetyt na Życie". Ich priorytetem jest zwiększenie dostępności do badań profilaktycznych. Doświadczenia w organizacji i prowadzeniu poradni internetowej utwierdziły je w przekonaniu, że kolejnym krokiem powinno być stworzenie działającej stacjonarnie, społecznej przychodni umożliwiającej wykonanie bezpłatnych konsultacji profilaktycznych.

Tak narodził się pomysł stworzenia Poradni "Apetyt na Życie". W pierwszej kolejności Amazonki planują otworzyć gabinet ginekologiczny, w którym będzie można wykonać USG piersi i narządów rodnych oraz gabinet dermatologiczny oferujący konsultacje pod kątem profilaktyki czerniaka. Gabinety na początku będą działały raz w tygodniu, wizyty będą bezpłatne i dostępne dla każdej zainteresowanej osoby.

W gabinetach będą przyjmować specjaliści onkolodzy, poleceni przez współpracujących ze stowarzyszeniem lekarzy. Amazonki planują sukcesywny rozwój projektu, tak by zwiększyć liczbę osób, które będą mogły skorzystać z konsultacji.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: W Marks & Spencer zadbasz o piersi | piersi | biust | biustonosze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy