Efektowne i niedrogie: co warto kupić podczas świątecznych promocji?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, najwyższy czas kupić prezenty. To również okazja, by korzystając z przedświątecznych promocji, zapłacić mniej za produkty i usługi, które i tak zamierzaliśmy nabyć. Gdzie możemy skorzystać z okazji związanych z kończącym się rokiem?

Prezentacja Partnera

Niektórzy z nas do promocji podchodzą z dużą dozą podejrzliwości. Okazje typu Black Friday czy wyprzedaże związane z końcem roku uważają za chwyt marketingowy. Rzeczywiście należy zachować zdrowy rozsądek, dlatego, zamiast sprawdzać cenę bezpośrednio przed zakupem, warto śledzić ją przez dłuższy czas, by upolować prawdziwą okazję. Do tej pory można było liczyć na końcoworoczne wyprzedaże w salonach motoryzacyjnych, jednak w tym roku pandemia i kryzys na rynku półprzewodników sprawiły, że klienci muszą od kilku do kilkunastu miesięcy czekać na nowy samochód, więc choć niektórzy producenci rzeczywiście zapowiadają wyprzedaże, to nie należy się spodziewać, że w salonach będziemy mogli wybierać spośród dziesiątek modeli oferowanych z atrakcyjnym rabatem. Ale są branże, w których wyprzedaże związane z końcem roku są faktem. Gdzie możemy liczyć na dodatkowe rabaty?

Promocje na meble

Koniec tego roku wiąże się z wielkimi wyprzedażami w salonach meblowych. Jeśli zatem planujemy remont lub budujemy własny dom, to jest to dobry moment na nabycie wyposażenia. Taniej można kupić nie tylko meble, ale również lampy, pościel, koce, garnki i inne akcesoria do domu. Zaoszczędzimy naprawdę sporo, w niektórych przypadkach obniżki sięgają nawet 1000 zł. Sklepy przeceniają asortyment o kilkadziesiąt procent. Zniżki na meble w zależności od salonu obowiązują do połowy grudnia, pierwszego tygodnia stycznia lub wyczerpania zapasów. W niektórych sklepach zniżki oferowane są jedynie właścicielom karty klubowicza, warto więc zapoznać się z regulaminami promocji.

Zwrot gotówki - promocja na sprzęt elektroniczny

Okazję do zatrzymania oszczędności w kieszeni daje nam również operator sieci komórkowej Plus. Świąteczna promocja polega na zwrocie gotówki (wypłacimy ją za pomocą bankomatów Euronet). Klienci indywidualni, którzy do 24 grudnia br. przeniosą numer od innego operatora, podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę na abonament telefoniczny w Plusie, otrzymają 100 zł zwrotu w gotówce za każdy numer. Ale to nie koniec.

Dodatkowo, ci którzy zdecydują się na abonament z telefonem w Plusie i wybiorą urządzenie w opcji na raty, otrzymają kolejny zwrot gotówki z bankomatu. W przypadku wyboru modelu OPPO Reno6 5G 128 GB lub Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 GB dostaną 200 zł zwrotu w gotówce. W przypadku wyboru OPPO Reno6 Pro 5G 256 GB lub Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB dostaną aż 400 zł zwrotu.

Wszystkie modele obsługują 5G - w końcu Plus jest liderem tej technologii w Polsce. Obecnie może pochwalić się najszybszym połączeniem (do 600 Mb/s) i największym zasięgiem - z 5G od Plusa może korzystać już ponad 17 mln mieszkańców Polski z ponad 700 miejscowości we wszystkich województwach, a sieć 5G dostępna jest w każdym abonamencie telefonicznym operatora.

Wyprzedaż odzieży - nie tylko tej jesiennej

W zeszłym roku galerie były zamknięte ze względu na pandemię. W tym roku ludzie chętnie wyruszyli do sklepów na przedświąteczne zakupy właśnie w sklepach stacjonarnych, dlatego marki odzieżowe chętnie wyszły naprzeciw i oferują wysokie rabaty. Wraz z początkiem nowego sezonu kolekcję jesienną zastąpi ta zimowa. Możemy zatem spodziewać się sporych promocji na lżejszą odzież. Z tych ubrań skorzystamy dopiero w przyszłym roku, ale warto wiedzieć, że prócz popularnych sieciówek ubraniowych wyprzedają się także sklepy ze sprzętem outdoorowym. Czapki, rękawice narciarskie, plecaki, bieliznę termiczną, skarpety turystyczne, a także bluzy i spodnie dresowe będzie można kupić nawet z kilkudziesięcioprocentowym rabatem. Dzięki temu możemy w atrakcyjnych cenach nabyć odzież, która posłuży nam już w tym sezonie narciarskim.

Przedświąteczne promocje kuszą do zakupu, niestety wiele z tych okazji jest złudnych. Nie dajmy się ponieść gorączce zakupowej, by nie skończyć z całym mnóstwem niepotrzebnych przedmiotów i nieudanych prezentów. Niektóre promocje jednak warto rozważyć. Okres przedświąteczny to idealny czas na zakupy, z którymi zwlekaliśmy dłużej.

 

Prezentacja Partnera

materiały promocyjne