Reklama

Reklama

Electrolux UltraPower: Nowa jakość odkurzania

Najpierw wyciągasz poszczególnie elementy odkurzacza z pawlacza lub szafy. Składasz je, sprawdzasz, czy nie trzeba zmienić worka. Wreszcie – wkładasz wtyczkę do kontaktu. Gotowe: po kilku (lub kilkunastu) minutach przygotowań możesz wreszcie rozpocząć sprzątanie. Po wszystkim znowu sprawdzasz worek, wyciągasz włosy lub nitki, które zostały na szczotce i składasz sprzęt. Jeśli myślisz, że tego procesu nie można uprościć, jesteś w błędzie. Electrolux UltraPower sprawi, że polubisz odkurzanie. Założymy się?

Electrolux UltraPower to lekki, bezprzewodowy odkurzacz który został zaprojektowany przez wiodącego producenta sprzętu AGD. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistom pracującym dla firmy Electrolux udało się zaprojektować urządzenie, które nie tylko dokładnie i szybko sprząta, ale także dobrze wygląda.

Odkurzanie bez kabla

Do tej pory odkurzanie całego mieszkania lub domu wiązało się z koniecznością nieustannej zmiany gniazdek elektrycznych (w mieszkaniu o powierzchni niespełna 60 metrów musiałam robić to 4 razy, by dokładnie posprzątać kuchnię, łazienkę i trzy pokoje). Electrolux UltraPower nie ma kabla, dzięki czemu odkurzanie przebiega o wiele sprawniej. Jak to możliwe? Urządzenie jest wyposażone w baterię (wysokowydajny akumulator litowy TurboPower 25,2 V), którą ładuje się dzięki podłączeniu do stacji dokującej. 3,5 - 4 godziny ładowania pozwalają na 40-60 minut nieustannej pracy urządzenia. W sam raz, żeby dokładnie odkurzyć całe mieszkanie.

Reklama

Odkurzanie naprawdę dokładne

Odkurzanie dywanu, który znajduje się na środku pokoju, czy paneli w przedpokoju zwykle nie jest trudne. Kłopoty zaczynają się podczas sprzątania trudnodostępnych powierzchni: kątów pomieszczeń, podłóg pod szafkami, wanną czy toaletą. A przecież wiadomo, że to tam zbiera się najwięcej kurzu, który nie tylko nieestetycznie wygląda, ale także może uczulać.

Electrolux UltraPower ułatwia i to zadanie. Wszystko dzięki ssawce, które obraca się w kilku płaszczyznach (dzięki przegubowi EasySteer™) i wbudowanemu oświetleniu LED, które podświetla odkurzaną powierzchnię. Oba udogodnienia sprawdziły się świetnie podczas sprzątania mojej łazienki, w której, na stosunkowo niewielkiej powierzchni, znajduje się wiele sprzętów: wanna, toaleta, umywalka, szafka wolnostojąca i pralka. Odkurzanie wąskich przestrzeni zwykle sprawiało mi kłopot (często po odkurzaniu musiałam wymieść resztki kurzu i brudu zmiotką), jednak UltraPower poradził sobie świetnie (a dzięki oświetleniu zobaczyłam i usunęłam kurz, o którego istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia).

Zero poprawek

Dzięki specjalnej technologii siła ssąca odkurzacza jest naprawdę spora. Sprzęt testowałam na różnych powierzchniach (m.in. wykładzina, panele drewniane, kafelki) i z żadną nie miał problemów. Usunął nawet okruchy i brud, które utkwiły w szczelinach między deskami, czego nie udało się dokonać mojemu poprzedniemu odkurzaczowi. Electrolux UltraPower przyda się również osobom, które mają zwierzęta (szczególnie psy i koty), ponieważ dobrze radzi sobie z usuwaniem sierści. To ważne szczególnie w domach, w których mieszkają dzieci lub alergicy - im mniej sierści, tym mniejsze ryzyko wystąpienia uciążliwych objawów lub zadławienia się "kłaczkiem" (w przypadku raczkujących niemowląt i małych dzieci).  

Funkcją, która przypadła mi do gustu, jest samoczynne czyszczenie się szczotki (BrushrollClean™), szczególnie z włosów. Po odkurzaniu tradycyjnym odkurzaczem, czyściłam szczotkę manualnie, żmudnie czyszcząc ją z włosów, sierści i nitek (nie trzeba dodawać, że to zajęcie nieszczególne przyjemne). Electrolux UltraPower, dzięki naciśnięciu jednego przycisku, sam radzi sobie z podobnymi resztkami.

W stałej gotowości

Po zakończeniu sprzątania nie trzeba rozkładać urządzenia, by sprawdzić, czy worek jest już dostatecznie zapełniony. Brud i kurz zbierają się w specjalnym pojemniku, którzy łatwo się zdejmuje i czyści (dzięki temu nie musiałam martwić się o to, czy jeszcze mam worki. A zdarzyło mi się wyrzucić zużyty worek zanim kupiłam następne - wtedy tradycyjny odkurzacz był całkowicie nieprzydatny).

Odkurzacz Electrolux UltraPower można przechowywać na stałe w stacji dokującej (nie jest duży, więc zmieści się niemal wszędzie, a dzięki nowoczesnemu designowi pasuje do niemal każdego wnętrza) - dzięki temu zawsze będzie pod ręką w razie nagłego wypadku (np. wysypania się płatków śniadaniowych czy chrupek).

Postaw na wygodę

Lekki, bezprzewodowy i zwrotny - taki powinien być nowoczesny odkurzacz. Gwarantuję, że już po tygodniu używania nie będziecie chciały wrócić do tradycyjnych odkurzaczy. Tak samo, jak ja.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje