Reklama

Na co zwrócić uwagę, wybierając telewizję do domu?

Telewizja powinna służyć wszystkim domownikom: umożliwiać oglądanie nowości filmowych i serialowych, rozgrywek piłkarskich, bajek czy kanałów informacyjnych. Obecnie do nowoczesnej oferty telewizyjnej może mieć dostęp każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania czy stylu życia.

Oferta dla każdego

Cyfrowy Polsat stworzył ofertę, która eliminuje wszelkie ograniczenia. Wystarczy wybrać, która opcja sprawdzi się w naszym domu. Dla mieszkańców miasta, którzy mieszkanie mają na własność i korzystają ze światłowodu, dobrym wyborem będzie nowoczesna telewizja kablowa IPTV. Osoby, które często podróżują lub wynajmują mieszkanie i nie chcą wiązać umowy na telewizję z danym lokalem, mogą wybrać także telewizję internetową OTT z niewielkim i nowoczesnym dekoderem, który bez problemu zmieścimy w torebce. Jeśli z kolei mieszkamy w domu na wsi lub w mniejszej miejscowości, możemy skorzystać z tradycyjnego rozwiązania i wybrać telewizję satelitarną. Każda z tych opcji zadowoli członków rodziny. Czym właściwie się różnią?

Reklama

Telewizja kablowa IPTV

Ta oferta jest idealna dla każdego, kto nie może lub nie chce montować anteny satelitarnej, a ma dostęp do stałego łącza internetowego (min. 8 Mb/s) od Plusa lub internetu szerokopasmowego Netii lub Orange. Montaż tej telewizji jest wyjątkowo prosty. By zacząć oglądać ulubione programy, wystarczy dekoder EVOBOX IP podłączyć do routera internetowego przy pomocy kabla lub Wi-Fi. Już po chwili możemy zyskać dostęp do ponad 140 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych, dzięki czemu każdy domownik znajdzie coś dla siebie. Dekoder umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do siedmiu dni wstecz od momentu ich emisji, pozwala na zatrzymywanie treści w wybranym momencie, a także na ich nagrywanie (usługa nPVR). Jeśli spóźnimy się na mecz czy ulubiony serial, przy wybranych programach możemy też przewinąć emisję do trzech godzin wstecz. W dodatku, dzięki serwisowi Cyfrowy Polsat GO i opcji ON THE GO, mamy możliwość oglądania ponad 100 kanałów tv z oferty na urządzeniach mobilnych, na przykład własnym smartfonie. Wystarczy pobrać aplikację i korzystać z niej w ramach wykupionego pakietu telewizyjnego (do wyboru są trzy pakiety podstawowe S,M i L oraz tematyczne pakiety dodatkowe premium).

Telewizja internetowa OTT z dekoderem

Kolejna opcja to telewizja internetowa. Do jej działania wystarczy dostęp do dowolnej sieci internetowej  o prędkości wynoszącej min. 8 Mb/s. W tym rozwiązaniu otrzymamy małych rozmiarów dekoder EVOBOX Stream posiadający funkcje umożliwiające zatrzymywanie lub przewijanie emitowanych treści. To idealna propozycja dla rodzin i osób, które często zmieniają miejsce pobytu lub wynajmują mieszkanie i nie chcą instalować telewizji w lokalu, z którego mogą wkrótce się wyprowadzić. Ta oferta umożliwia oglądanie ponad stu kanałów, m.in. informacyjnych, filmowych, sportowych, rozrywkowych czy tych przeznaczonych dla najmłodszych widzów. Daje również dostęp do serwisów HBO GO oraz Cyfrowy Polsat GO na trzech urządzeniach mobilnych. W ramach tej oferty mamy do wyboru dwie opcje: elastyczną (włączanie pakietów na 30 dni bez długoterminowych zobowiązań) i praktyczną (ze stałym zobowiązaniem).

Telewizja satelitarna

Rodziny, które mieszkają w mniejszej miejscowości lub na wsi i nie mają dostępu do szybkiego internetu, mogą zdecydować się na nowoczesną telewizję satelitarną. Cyfrowy Polsat przygotował trzy pakiety: S, M i L. Pierwszy kosztuje zaledwie 20 zł miesięcznie i daje dostęp do 50 kanałów - wszystkich kanałów podstawowych i paczki kanałów Polsatu. Za pakiet M zapłacimy 30 zł miesięcznie i będziemy mogli cieszyć się 72 kanałami. Prócz tych podstawowych i tematycznych kanałów Polsatu, możemy oglądać kanały tematyczne TVN i Discovery, Eurosport, TVP Seriale i TVP HD, TV Republika i wPolsce.pl. Ostatni pakiet kosztuje 60 zł miesięcznie i umożliwia oglądanie aż 124 kanałów - wszystkich tych, które dostępne są w pakiecie M, a dodatkowo wielu innych kanałów filmowych, edukacyjnych i dziecięcych. Prócz tego do każdego pakietu za 10 lub 20 zł miesięcznie możemy dokupić pakiety premium, czyli paczkę atrakcyjnych kanałów tematycznych m.in. Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, Eleven Sports z najlepszymi europejskimi ligami piłkarskimi czy HBO + HBO GO z hitami filmowymi i kultowymi serialami. Użytkownicy pakietów M i L mogą korzystać z serwisu Cyfrowy Polsat GO i opcji ON THE GO w cenie pakietu, w przypadku pakietu S dostęp kosztuje 5 zł. W ofercie telewizji satelitarnej możemy wybrać dekoder EVOBOX HD lub EVOBOX LITE, które umożliwiają cofanie, zatrzymywanie i  nagrywanie programów.

Większość ofert telewizyjnych możemy połączyć także z inną usługą Plusa lub Cyfrowego Polsatu, by w ramach programu smartDOM co miesiąc otrzymywać rabat w wysokości 10 zł.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy