Reklama

Reklama

Niezastąpiony trik. Posiadaczki bujnego biustu powinny o tym wiedzieć

Wiele kobiet marzy o pięknym, obfitym biuście. To odwieczny atrybut kobiecości. Jednak duże piersi nie zawsze są wygodne. Bywają ograniczeniem – na przykład podczas ćwiczeń fizycznych. Kobiety hojnie obdarzone przez naturę często żalą się, że nie wyglądają dobrze w sukienkach i topach z wyciętymi plecami. Biust pozbawiony podtrzymanie w postaci dobrze dopasowanego biustonosza opada i „wylewa się” po bokach. TokTokerka April Golightly znalazła sposób, by temu zaradzić.

Duży biust jest ogromnym atutem. Sprawia, że mężczyźni  tracą głowę. Jednak obfite piersi potrafią być również problematyczne dla pań. Bogato wyposażone kobiety często narzekają na ból pleców i kręgosłupa. Trudno jest im wykonywać niektóre ćwiczenia podczas treningów.

W przypadku kobiet mających duży biust szczególnie ważna jest odpowiednio dopasowana bielizna. Biustonosz podtrzymuje obfite piersi,  jednocześnie odciążając kręgosłup.  Sprawia także, że  dekolt prezentuje się znacznie lepiej - dzięki niemu biust wygląda na jędrny.  

Jednak nie do każdego ubrania możemy założyć biustonosz. Sukienki bez pleców i bluzki wycięte po bokach są obecnie wyjątkowo modne.  Panie hojnie obdarzone przez naturę często rezygnują z podobnych urozmaiceń.  Obawiają się,  że obfity biust nie będzie wyglądał dobrze bez odpowiedniego  podtrzymania. To błąd - stanik łatwo można zastąpić. Czym?

Reklama

Zobacz również: Tak nigdy nie postępuj z biustonoszem. Brafitterka wymienia trzy najczęstsze błędy

O tym rozwiązaniu powinny wiedzieć panie z dużym biustem

April Golightly jest TokTokerką, która zgromadziła wokół siebie dużą grupę oddanych fanek. Jej atutem jest duży, bujny biust. Golightly jest dumna ze swoich kształtów,  ale przyznaje, że codzienność z piersiami w amerykańskim  rozmiarze  38DDD bywa frustrująca.

Influencerka postanowiła nagrać film i pokazać, jak "ujarzmia" obfity biust, gdy zakłada ubrania odsłaniające plecy lub boki. April Golightly rezygnuje wówczas z biustonosza i wybiera taśmy podtrzymujące. Jest bardzo zadowolona z efektów i poleca podobne rozwiązanie panią o kobiecych kształtach. Influencerka zaznacza, że chociaż pierwszy kontakt z taśmami może  być nieprzyjemny - głównie przez bolesny proces odklejania taśm przyklejonych do skóry - z czasem jest tylko lepiej.

Zobacz również: Pięć oznak, że powinnaś wyrzucić swój stanik! Już się wysłużył

Jak działają taśmy podtrzymujące biust?

Taśmy podtrzymujące  biust przykleja się na oczyszczoną i osuszoną skórę. Podczas ich naklejania możemy kontrolować wysokość piersi i ich odległość od siebie. Wcześniej  należy zabezpieczyć sutki i skórę wokół brodawek specjalnymi nakładkami.

Jak bezboleśnie ściągnąć taśmy modelujące biust? Gwałtowne zerwanie ich może wiązać się z  poranieniem, dlatego warto najpierw szczodrze natłuścić skórę ulubionym  olejkiem. Po około 15 minutach, pod wpływem olejku klej częściowo się rozpuszcza. Wówczas można usunąć tejpy właściwie bezboleśnie.

Zobacz również: Śpisz w biustonoszu? Sprawdź, jak sobie tym nie szkodzić

 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: duży biust | duży biust a dekolt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy