Pomysły na prezent dla niego

Przedświąteczna gorączka to nie tylko gotowanie, strojenie choinki i polowanie na zabawki dla najmłodszych członków rodziny. To także czas, w którym musimy podjąć decyzję, co kupić w prezencie dla naszych najbliższych. Jakie upominki będą odpowiednie dla partnera, brata lub ojca?

Większość z nas nie ma problemu, by znaleźć coś dla innej kobiety. Potrafimy łatwo wczuć się w ich rolę i sprezentować niemal idealny podarunek dla każdej przedstawicielki płci pięknej. Problem pojawia się, gdy przychodzi do wyboru czegoś dla męskiej części rodziny. Oto kilka propozycji!

Dla brodaczy i nie tylko

Nie ważne, czy osoba, dla której potrzebujemy kupić prezent ma bujny zarost, czy może goli się na gładko każdego dnia. Pielęgnacja twarzy to istotny element w codziennym życiu każdego mężczyzny.

Jeśli potrzebujemy czegoś dla brodacza, możemy poszukać kosmetyków do pielęgnacji zarostu. Szampon do brody, olejek i wosk do wąsów na pewno ucieszą faceta dbającego o swój zarost. Dobrym pomysłem będzie kupienie ich w zestawie z kartaczem, czyli szczotką do brody z naturalnego, twardego włosia.

Szukając prezentu dla mężczyzny dbającego o to, by jego twarz była idealnie gładka, powinnyśmy przejrzeć ofertę elektrycznych golarek. W końcu golenie się elektryczną maszynką jest znacznie wygodniejsze, tańsze i bardziej ekologiczne niż korzystanie z jednorazówek.

Również dla miłośników trzydniowego zarostu możemy znaleźć prezent idealny. W takim wypadku elegancki trymer do brody powinien być strzałem w dziesiątkę.

Obciachowe(?) skarpety

Choć jako prezent pod choinkę mogą wydawać się nam szczytem kiczu, w ostatnich latach kolorowe i śmieszne skarpety stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród młodych, eleganckich mężczyzn.

Taki drobiazg przyciąga uwagę, pozwala się wyróżnić i nieco łamie oficjalny wizerunek. Dodatkowym plusem jest to, że możemy dopasować go do konkretnej osoby, zarówno kolorystycznie, jak i tematycznie. Dla bardziej odważnych możemy wybrać skarpety asymetryczne, gdzie jedna różni się od drugiej. Mniej ekstrawaganckim facetom lepiej będzie kupić coś w kształty geometryczne, które bardziej wtopią się w ogólny outfit. Bez względu na nasz wybór, taki podarunek na pewno nie okaże się obciachem!

Dobra lektura

Mimo iż statystyki dotyczące czytelnictwa mogą temu przeczyć, dobra książka niemal zawsze będzie odpowiednim prezentem dla faceta. Wszystko zależy jednak od upodobań osoby, której chcemy kupić upominek.

Dla miłośnika grozy warto poszukać jakiejś pozycji z rodzimego rynku lub sięgnąć po klasykę i zakupić coś autorstwa Stephana Kinga. Pasjonat historii na pewno ucieszy się z książki poświęconej polskiej wojskowości, a zapalony fan kryminałów - z lektury skandynawskich pisarzy. Dla hobbystów możemy również poszukać poradników związanych z ich pasją. Zanim zdecydujemy się na zakup, musimy jednak pamiętać, żeby wcześniej sprawdzić, czy w ich biblioteczkach nie znajduje się już upatrzona przez nas pozycja.

Przydatne gadżety

Każda z nas wie, że mężczyźni to prawdziwi maniacy nowych technologii. Fascynują ich nie tylko elektroniczne gadżety, ale również te do prac manualnych: narzędzia, kombinerki czy niezbędniki.

W sieci bez problemu znajdziemy coś dla każdego mężczyzny. Czy będzie to wielofunkcyjny brelok do kluczy, powerbank, zabawny pendrive, zestaw narzędzi do domu czy może certyfikowany długopis NASA zależy od osobistych upodobań osoby, której chcemy sprawić prezent.


Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje