Reklama

Reklama

Praca, nauka i gry: jak znaleźć najlepszy, najtańszy i niezawodny internet dla wszystkich domowników

Rok szkolny dla uczniów już się rozpoczął, wkrótce na uczelnie wrócą również studenci. Najwyższa pora zaopatrzyć się w książki, artykuły papiernicze, a przede wszystkim współczesną skarbnicę wiedzy, czyli dostęp do szybkiego połączenia sieciowego. Internet posłuży nam do nauki, pracy, a także rozrywki. Jaki wybrać, by bez problemów sprostał tym wszystkim oczekiwaniom?

Prezentacja Partnera

Wymarzona oferta na internet powinna kusić szybkim łączem, dużą liczbą GB, niską ceną i krótkim trwaniem umowy, a także dodatkowym pakietem telewizyjnym. Połączenie sieciowe powinno być stabilne i niezawodne. W końcu ma służyć domownikom w trakcie ich dnia pracy, do nauki, zdalnych zajęć, komunikacji online z bliskimi, a także grania w gry, słuchania podcastów, oglądania filmów i seriali. W dodatku powinno udźwignąć obciążenie przez kilka, a nawet kilkanaście urządzeń, przecież we współczesnym świecie z domowego Wi-Fi korzystają nie tylko ludzie, ale również sprzęty domowe - telewizor, lodówka, robot sprzątający itp.

Reklama

Opcja podstawowa z telewizją

Przyjrzyjmy się zatem podstawowej ofercie, jaką proponuje nam Play. Najtańszy internet światłowodowy od UPC, gwarantujący stabilny i szybki internet o prędkości do 150 Mb/s dostaniemy za 30 zł miesięcznie (po rabacie dla klientów Play w wysokości 10 zł z tytułu wyboru e-rachunku oraz wyrażenia zgód marketingowych i przekazania danych do Play na dane transmisyjne i profilowanie). Umowa w tej ofercie trwa zaledwie pół roku. W dodatku w tym pakiecie otrzymamy telewizję UPC z pakietem 35 podstawowych kanałów telewizyjnych. Dostaniemy też możliwość bezpłatnego testowania przez miesiąc Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który chroni nasze dane nawet na pięciu urządzeniach. Jeśli zależy nam na szybszym połączeniu sieciowym, możemy tę samą ofertę wybrać za 40 zł miesięcznie, zwiększając prędkość internetu do 300 Mb/s lub za 50 zł miesięcznie cieszyć się aż 500 Mb/s.

Szybki internet z telewizją i pakietem dla fanów sportu

Szukając pakietu internetowego, z pewnością zauważyliśmy, że płacąc więcej o 40 zł miesięcznie możemy dodatkowo wykupić dostęp do kanałów telewizyjnych. Pakiety internetowe w połączeniu z telewizją są już standardową opcją oferowaną przez operatorów. Powyżej przestawiliśmy taki z paczką podstawowych kanałów telewizyjnych, teraz kolej na ofertę z szybkim internetem i rozszerzonym pakietem telewizyjnym, w którym otrzymamy dostęp do pełnego pakietu rozgrywek piłkarskich, zarówno lig krajowych (Ekstraklasa, Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesliga), jak i europejskich (Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji) za 1 zł/mies., co ma szczególne znaczenie w związku ze zbliżającym się mundialem w Katarze.

Szybki internet stacjonarny do 750 Mb/s bez limitu danych z rozszerzonym pakietem telewizyjnym oferuje Play. Otrzymamy aż 112 kanałów, wśród których znajdziemy Canal+, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, które w połączeniu z Viaplay dadzą dostęp do pełnego pakietu rozgrywek piłkarskich, ale znajdziemy także podstawowe kanały ogólne oraz liczne kanały informacyjne, filmowe i serialowe, dla dzieci, naukowe i przyrodnicze, rozrywkowe, a także muzyczne. Oferta dla klientów Play kosztuje 75 zł miesięcznie, umowa podpisywana jest na rok. Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 50 zł (w przypadku zakupu online wynosi ona 1 zł).

Szybki internet dla fanów gier

Jeśli korzystamy z internetu światłowodowego, możemy wybrać ofertę przygotowaną specjalnie dla wymagających. A gdy wśród naszych domowników są miłośnicy grania online, będziemy potrzebowali naprawdę szybkiego internetu. Wirtualne rozgrywki wymagają natychmiastowych reakcji, a każde milisekundy opóźnienia, mogą wyeliminować z gry. Dlatego dla fanów tego typu rozrywki prędkość łącza internetowego jest bardzo istotna.

Dla fanów gier Play oferuje internet o prędkości do 1 Gb/s. Podpisując umowę na 12 miesięcy, pierwszy miesiąc jest gratis. Klienci operatora dzięki rabatom zapłacą za niego już od 60 zł/mies. Z kolei cena dla osób niebędących klientami Play to 70 zł/mies.

Prezentacja Partnera

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy