Reklama

Reklama

Rośliny idealne dla tych, którzy nie mają ręki do kwiatów

Rozchodnik Morgana

Przyjemna nazwa dla rośliny bardzo nietypowej. Rozchodnik Morgana ma liście jak małe cukierki zawieszone na łodyżce. Roślina idealna, aby obudzić wystrój pokoju. Soczysta, dekoracyjna, będzie pięknie się prezentować w makramowej doniczce, zawieszona u sufitu lub w wazonie XXL. Ale pamiętajmy, że ta roślina kocha światło i wymaga jedynie niewielkiego podlewania. Ma szansę stać się ulubioną rośliną w twoim domu.

Kaktus

Reklama

Roślina-symbol. Niezbędny, modny, dodaje wnętrzu pikanterii. Kaktus to niezbędna zieleń, łatwa w utrzymaniu. Wprowadza odrobinę egzotyki. Nawet, jeśli ma on ponad metr wysokości, nie wymaga żadnej opieki.

Aspidistra wyniosła

Aspidistra jest zielona przez większą część roku, dzięki dużym liściom, około sierpnia ujawnia purpurowy kwiat. Dwa fantastyczne, egzotyczne kolory w wystroju wnętrza. W przypadku braku opieki nie traci blasku, ponieważ jest jedną z najsilniejszych roślin doniczkowych. Bez ryzyka wysuszenia w przypadku pominięcia jednego lub dwóch podlewań. A ci, którzy mają zbyt ciemne wnętrze, wiedzą, że Aspidrista lubi oszczędne światło. (PAP Life)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje