Reklama

Reklama

Uciekała sprzed ołtarza. W końcu poślubiła kobietę

Brytyjka Kerry De’ath, która w pełni zasłużyła na miano „uciekającej panny młodej”, trzykrotnie odwoływała ślub. Kilka dni temu wreszcie usankcjonowała prawnie związek. Z kobietą.

29-letnia Kerry De’ath uciekła sprzed ołtarza trzy razy. Pierwszym porzuconym był elektryk Craig Smith, z którym Kerry spędziła 11 lat. Para doczekała się córki Ellie i syna Georga, a na wymarzony ślub, który miał odbyć się na Florydzie, odkładała kilka dobrych lat. Na miesiąc przed ceremonią Kerry doszła jednak do wniosku, że nie wyobraża sobie dalszego życia z Craigiem i odeszła by, zamieszkać z nowym partnerem.

Uciekająca panna młoda

Z Davem Futterem Kerry wytrzymała krócej - niecałe trzy lata. Kiedy mężczyzna kupił pierścionek i się oświadczył, kobieta spakowała walizki i się wyprowadziła. Trzecim porzuconym był Nick Farmer. Po dwóch latach związku muzyk zaryzykował, zorganizował romantyczne zaręczyny i... został przyjęty. Kerry i Nick rozpoczęli więc przygotowania do wymarzonego ślubu. Jednak po ustaleniu daty i wysłaniu ponad 100 zaproszeń Kerry przeprowadziła rozmowę, która sprawiła, że po raz trzeci odwołała ślub.

Reklama

Zaskakujące wyznanie

Tym razem wszystkiemu winna była 33-letnia Sarah Woodford, przyjaciółka niedoszłej panny młodej. Na sześć tygodni przed ceremonią Sarah wyznała Kerry, że ją kocha. Podczas emocjonalnej rozmowy Kerry w jednej chwili zrozumiała, dlaczego trzykrotnie uciekła sprzed ołtarza: ponieważ nie chciała związać się na stałe z mężczyzną, ale z kobietą. Wcześniej Kerry nie była w związku z kobietami.

- Wiem, że to wszystko wygląda jak fabuła filmu. Ale przecież nie mamy wpływu na to, w kim się zakochujemy - powiedziała Kerry w wywiadzie dla "Daily Mail". - Zawsze myślałam, że powinnam być z mężczyzną, ale teraz wydaje mi się, że po prostu chciałam być "normalna". Za każdym razem, kiedy pojawiał się temat ślubu zaczynałam panikować i zastanawiać się, czy rzeczywiście chcę spędzić życie z mężczyzną, który mi się oświadczył. Za każdym razem odpowiedź brzmiała "nie". Ale wtedy nie wiedziałam dlaczego.

Tajemnica wyjaśniona

- Kiedy Sarah powiedziała mi, że mnie kocha, nie mogłam w to uwierzyć. Później dodała: "proszę, nie wychodź za Nicka" - powiedziała Kerry. -  Nie mam pojęcia, co ona musiała wtedy czuć, ale ja z każdym jej słowem czułam się coraz lepiej.  Moja rodzina dała nam swoje błogosławieństwo, mimo, że są bardzo tradycyjni.

- Mój brat zagroził mi nawet, że osobiście zaniesie mnie do ołtarza jeśli i tym razem się nie pojawię - powiedziała Kerry w rozmowie cytowanej przez "The Sun".

I żyły szczęśliwie...

Po sześciu miesiącach związku Sarah po raz kolejny zdobyła się na odwagę i oświadczyła się Kerry. Została przyjęta, a na wesele zaproszono 140 gości. Choć zabrakło wśród nich byłych partnerów Kerry reporterom "Daily Mail" udało się dotrzeć do Dave’a Futtera, którego kobieta porzuciła zaraz po oświadczynach.

- Zawsze podejrzewałem, że Kerry lubi kobiety. No cóż, teraz Kerry jest zadowolona i tylko to się liczy. One wyglądają razem na naprawdę szczęśliwe. A my pozostaliśmy przyjaciółmi - powiedział Futter.

Craig i Nick nie zechcieli wypowiedzieć się z okazji ślubu byłej narzeczonej.

- Nigdy nie przypuszczałam, że Kerry zareaguje w ten sposób. Ale teraz jestem bardzo, bardzo szczęśliwa, że wtedy nie dopuściłam do ślubu - powiedziała sprawczyni całego zamieszania, Sarah Woodford.

Ślub pań odbył się 17 września b.r. podczas cywilnej ceremonii w Hornchurch, w hrabstwie Essex. W Anglii konkubinaty par homo- i heteroseksualnych są legalne od 1996 roku,a związki partnerskie - od 2005. W Anglii związki partnerskie zawierają także Polacy. W 2008 roku, jako jedni z pierwszych, stosowane dokumenty podpisali Waldemar Zboralski i Krzysztof Nowak. 

Za: Daily Mail ("Runaway bride who jilted three MEN finally gets married... to the WOMAN who was supposed to be her maid of honour"), The sun ("Bride jilts 3 men then weds a girl") i news24online.com ("Bride jilted three men to marry a woman!"), interia.pl ("Ślub polskich gejów w Anglii")


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub | mężczyzna | lesbijka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy